Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Solárna fakľa (4ks )

-23%
Solárna fakľa (4ks )
  • Solárna fakľa (4ks )
  • Solárna fakľa (4ks )
34,9 EUR
Akcia: 26,9 EUR
Od: 06.06.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Solárna záhradná  pochodeň s realistickým efektom živého ohňa je napájaná slnečnou energiou so vstavanou batériou. Jemné teplé svetlo napodobňujúce pohybujúci sa oheň (oheň horáka vyvoláva dojem pohybu, nárazy vetra).

 

Solárne záhradné svetlo v fakle je ideálnou voľbou na nočné osvetlenie záhrady! Toto svietidlo do zásuvky nevyžaduje žiadne zapojenie, takže ho môžete ľahko nainštalovať kdekoľvek v záhrade. Lampa je vybavená snímačom pohybu, ktorý rozpozná pohyb až zo vzdialenosti 8 metrov, takže je ideálna aj na bezpečnostné osvetlenie.

Svietidlo má 228 LED žiaroviek, ktoré poskytujú jas 800 lm. Batéria je 3,7 V lítiová batéria s kapacitou 1200 mAh, ktorá bude funkčná po 8 hodinách nabíjania na slnečnom svetle. Lampa je napájaná solárnou energiou, takže za jej používanie neplatíte žiadne dodatočné náklady. Má detekčný dosah 3-8 m a detekčný uhol 120°, takže pokryje väčšiu plochu.

 

 

Lampa je vyrobená z ABS, takže je veľmi odolná a odolná voči poveternostným vplyvom. Lampa obsahuje batériu a dodáva sa so skrutkami na jednoduchú a bezpečnú inštaláciu. Lampa má menovitý výkon 6 W a čas prevádzky 15 sekúnd, čo je dostatočný čas na bezpečnostné osvetlenie.

Ak hľadáte efektívne, energeticky úsporné a ľahko inštalovateľné záhradné svetlo, solárne svetlo v tvare fakle by mohlo byť ideálnou voľbou.

 

Obsah balenia:

4ks solárnych lámp
4ks sada príslušenstvaVlastnosti:

Svietivosť: 800LM
Počet LED: 228 ks
Rozsah detekcie: 3-8 m
Batéria: 3,7V 1200mAh lítiová
Solárny panel: 5,5V 0,55W
Zdroj svetla: LED
Čas prevádzky: 15 sekúnd
Menovitý výkon: 6W
Čas nabíjania: 8 hodín
Dodávaná batéria: Áno
Materiál: ABS

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System