Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026

-45%
Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026
  • Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026
  • Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026
  • Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026
  • Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026
  • Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026
  • Amicool Externá napaľovačka DVD SY-IDD026
25,2 EUR
Akcia: 13,8 EUR
Od: 29.11.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Ak nemá váš notebook optickú jednotku, určite oceníte externú napaľovačku

Externá napaľovačka a čítačka CD-DVD Amicool je vysokokvalitná externá napaľovačka a čítačka DVD s mnohými výhodami. Pomocou tohto zariadenia môžete jednoducho čítať a napaľovať disky CD a DVD z počítača alebo iných zariadení.

 

Externá DVD mechanika USB 3.0 - Táto DVD napaľovačka a čítačka je vybavená vysokorýchlostným rozhraním USB 3.0, ktoré poskytuje rýchly prenos dát (maximálna rýchlosť až 5 Gb/s) a stabilný výkon so silnou odolnosťou voči poruchám. Spätne kompatibilná s rozhraniami USB 2.0 aj USB 1.0.

Široká kompatibilita - Čítačka a zapisovačka CD-ROM/DVD-RM obsahuje aj adaptér typu C na podporu rôznych zariadení. Je kompatibilná so systémami Windows 2000/2003/XP/7/8/10, Vista a všetkými verziami operačného systému Mac OS vrátane zariadení Apple MacBook Air a MacBook Pro. Okrem toho táto napaľovačka a čítačka DVD dokáže čítať a zapisovať v rôznych formátoch, ako sú CD-R, CD-RW, CD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD-RW.

Plug and Play - Používanie zariadenia je jednoduché, stačí ho pripojiť k portu USB a môžete začať. Nie je potrebná inštalácia DVD mechaniky ani ďalšieho napájania. DVD napaľovačka Amicool uľahčuje sledovanie filmov, zapisovanie súborov, inštaláciu softvéru alebo vytváranie záloh, takže dokáže splniť všetky vaše potreby čítania a zápisu.

Štíhla, ľahká a nárazuvzdorná konštrukcia vám umožní ľahko prenášať túto externú napaľovačku a čítačku diskov CD/DVD v cestovnej taške alebo na stole.

 

Táto externá napaľovačka a čítačka diskov CD-DVD Amicool je vysokokvalitné a všestranné zariadenie, ktoré splní vaše potreby zápisu a čítania a vďaka svojmu štýlovému vzhľadu a jednoduchej prenosnosti je ideálnou voľbou pre majiteľov notebookov aj stolových počítačov, ktorí potrebujú spoľahlivú externú napaľovačku a čítačku diskov DVD.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System