Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Štartovací zdroj s powerbankou pre autá

-50%
Štartovací zdroj s powerbankou pre autá
  • Štartovací zdroj s powerbankou pre autá
  • Štartovací zdroj s powerbankou pre autá
  • Štartovací zdroj s powerbankou pre autá
89,98 EUR
Akcia: 44,99 EUR
Od: 19.08.2022   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Energetická banka je navrhnutá tak, že si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a môžete si byť stále istý, že budete schopný naštartovať svoje vozidlo, uskutočniť dôležitý hovor alebo zapnúť tablet na dlhej ceste vozidlom.
 

Tento Jump Starter je vybavený 2 x 5 voltovým USB portom na nabíjanie všetkých zariadení a elektroniky podporujúcich USB. Okrem toho ponúka výstupy napájania 12V a 19V DC na nabíjanie a napájanie mnohých elektronických zariadení vrátane väčšiny značiek notebookov a dokonca má vysoko svietivú LED baterku s 3 rôznymi vzormi blesku (signál High, Strobe a SOS).

Táto powerbanka má zabudovanú ochranu pred prebitím, opačnou polaritou a skratom. Vďaka možnosti automatického vypnutia umožňuje jednotkám nabíjať dlhší čas. Táto jednotka sa dá použiť až 6 mesiacov po nepoužití, tj. udržiavať napätie.Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System