Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Prístroj na výrobu pleťovej masky

-53%
Prístroj na výrobu pleťovej masky
  • Prístroj na výrobu pleťovej masky
  • Prístroj na výrobu pleťovej masky
169,9 EUR
Akcia: 79,9 EUR
Od: 02.08.2022   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Stroj na výrobu ovocných masiek je multifunkčný a viacúčelový. Môžete si nielen vyrobiť vlastné smoothies a džúsy, ale môžete si tiež vyrobiť vlastné masky. Na výrobu masky sa môže použiť akákoľvek tekutina. Stroj na tvárovú masku dokáže vyrobiť 199 druhov prírodných ovocných a zeleninových tvárových masiek, ktoré sú skutočne jedlými tvárovými maskami. Riešenie vážnych nedostatkov tradičných tvárových masiek, výživových doplnkov a nízkej absorpcie.

MULTIFUNKČNÝ,  Tichý, automatický, ľahko ovládateľný nástroj na výrobu masiek na tvár s jedným tlačidlom! Masku môžete začať vyrábať jedným kliknutím . Zaliatím rôznych kombinácií zeleninovej alebo ovocnej šťavy alebo čaju, mlieka, medu si môžete doma vyrobiť bezpečnú, prírodnú a zdravú pleťovú masku. Výrobný proces trvá len niekoľko  minút, čo je veľmi ekonomický a pohodlný spôsob

 

【 BEZPEČNOSŤ VÝROBY MASKY】 Potravinová doska masky je z ABS ktorá sa prispôsobuje tvaru ľudskej tváre vrátane modelov očí, nosa a úst. Dá sa z nej vyrobiť dokonalá maska, nedá sa skladať, neobsahuje konzervanty, olovo, ortuť ani iné dráždivé látky a je zdravotne nezávadná.

 

 

 Tento strojček na tvárovú masku je funkčný a praktický , zážitok a efekt kozmetického salónu si môžete vychutnať aj doma, vhodný pre nováčikov a odborníkov na krásu.

Samy si vyrobte kvaltné masky na dosiahnutie najlepšieho účinku starostlivosti o pleť.

 

Špecifikácia:

Materiál.
Výkon: <0,5 W
Batéria: batéria AAA(nie je súčastou balenia )
Hmotnosť: 440 g

 

 

Obsah balenia:

1x stroj na výrobu masiek na tvár
1x tvarovacia doska masky

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System