Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Chytré hodinky DT78

-27%
Chytré hodinky DT78
 • Chytré hodinky DT78
 • Chytré hodinky DT78
 • Chytré hodinky DT78
69,99 EUR
Akcia: 50,9 EUR
Od: 21.01.2022   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

!!!Vezmite prosím na vedomie,že v dôsledku viskitnutej situácie s koronavírusom sa očakávajú meškania !!!!!  

Hygienické masky a rúška máme skladom


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Hodinky DT78 Smart ponúkajú minimalistický dizajn, nechýba im krásne kovové orámovanie  je skutočne vidieť, že tieto hodinky sú precízne vyrobené. Rovnako ako u množstva hodiniek ponúkajú monitoring spánku, monitorovanie športových aktivít, nechýba množstvo WatchFaces. Kompatibilné sú s Androidom, alebo s iOS. 

Športové a štýlové unisex inteligentné hodinky.  s kovovým rámom je spárované so silikónovými a koženými remienkami. Pri pohodlnom nosení je jehovšestrannosť spojená s minimalistickým a dokonale čistým vzhľadom.

Má zaoblený vzhľad, vďaka čomu získame veľkú, takmer celú obrazovku .Na dotyk reaguje na celej ploche obrazovky, takže môžete ľahko a dynamicky prechádzať medzi položkami v menu.

Dotykový displej je príjemne veľký 1,3 ″ s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Okrúhly displej, takže do okrúhleho puzdra hodiniek nie je vložený iba obdĺžnikový displej. Displej je jasný zo všetkých uhlov a je vyditeľný aj počas dňa.

Jas displeja je možné ľubovoľne nastavovať a k dispozícii sú celkom 4 úrovne jasu. Možno tiež nastaviť čas vypnutia displeja: 3/5/10/15 s.

Displej je možné zapnúť zdvihnutím a otočením zápästia.

Ciferník si môžete nastaviť ľubovoľne,môžete si vybrať z niekoľkých možností :

Fitness, športové a zdravotné vlastnosti Meranie srdcového tepu, krokomer, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie, šport (beh, chôdza, bicykel atď.)

Ďalšie užitočné zdravotné funkcie Meranie krvného tlaku a hladiny kyslíka v krvi, pripomenutie pohybu, sledovanie kvality spánku

Upozornenia a zobrazenie  na prichádzajúci hovor, upozornenia aplikácie a SMS, upozornenie na prichádzajúcu správu, odmietnutie hovoru

ostatné

Budík, čas, zobrazenie dátumu, diaľkové ovládanie fotoaparátu, stopky, časovač, ovládanie prehrávania hudby

Počet prejdených krokov: vďaka zabudovanému senzoru G zariadenie ráta kroky urobené cez deň .

Ubehnutá vzdialenosť: inteligentný náramok na základe dĺžky kroku uvedenej v aplikácii a počtu vykonaných krokov zobrazuje prejdenú vzdialenosť v daný deň.

Funkcia multišportu: zo 6 profilov v náramku je možné sledovať efektivitu tréningu na základe kontinuálne meraného srdcového rytmu s prihliadnutím na jeho špeciálnu formu pohybu. Podporované formy pohybu: chôdza, beh, basketbal, cyklistika, futbal, turistika.

WearFit 2.0: Rovnako ako väčšina inteligentných zariadení, aj toto zariadenie ponúka maximálne možnosti vďaka stiahnuteľnej aplikácii pre váš smartphone. Zadané biometrické údaje spresňujú výsledky meraní, ktoré je tiež možné spätne zobraziť v denných, týždenných alebo mesačných rozpisoch. V aplikácii môžete nastaviť časy budenia a napríklad spustiť funkciu vyhľadávania zariadenia. Aplikácia je viacjazyčný

.

Batéria má kapacitu 230mAh a hodinky vydržia až viac dní.

Upozorňujeme, že do produktu nemožno vložiť SIM kartu.
 • farby
  brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System