Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Deco farebný pelech pre psov/mačky 60*60cm

-33%
Deco farebný pelech pre psov/mačky 60*60cm
22,9 EUR
Akcia: 15,3 EUR
Od: 14.03.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Chlpatý pelech pre domáce zvieratá s luxusným extra mäkkým a dlhým vlasom. Jeho elegantný dizajn a  veselá farba sa hodi k väčšine štýlov nábytku a prostredí. Pelech pre domáce zvieratá je ľahký, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou. Je mäkká a odolná.K dispozícii vo viacerých veľkostiach, vhodná pre psy aj mačky. Nadýchaný peliešok je nádherne nadýchaný a teplý.  Má kruhový tvar s vyvýšeným pohodlne polstrovaným okrajom. 

 

 

Pelech pre psov a mačky  ponúka vášmu domácemu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne mäkký a chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje teplé a bezpečné miesto pre vášho štvornohého priateľa. Veľmi jemný materiál nedráždi pokožku a je pre zvieratá úplne bezpečný.

Peliešok má kruhový tvar s vyvýšeným pohodlne čalúneným okrajom. Náplň pozostáva z teplého dutého vlákna. Spodná strana je vybavená protišmykovými výstupkami, vďaka ktorým je pelech stabilný na mieste a nikde sa nepohybuje.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System