Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


FourKings 110 LEDsolárne vonkajšie osvetlenie s pohybovým senzorom( 4ks)

-27%
FourKings  110 LEDsolárne vonkajšie osvetlenie s pohybovým senzorom( 4ks)
34,9 EUR
Akcia: 25,4 EUR
Od: 06.06.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Táto solárna lampa so senzorom pohybu je skvelým doplnkom do vašej záhrady alebo na terasu. Lampa je vyrobená z čierneho plastu a má zabudovanú LED diódu s výkonom 6 W, ktorá vyžaruje 60 lm svetla. Lampa má uhol vyžarovania 120°, čo vám umožní osvetliť väčšie plochy. Jej index podania farieb Ra>70 zlepšuje viditeľnosť a pocit verných farieb.

Lampa má zabudovanú dobíjateľnú lítiovú batériu s kapacitou 1200 mAh, ktorej nabíjanie prostredníctvom solárnej energie trvá 4-6 hodín. Lampa je vybavená PIR (pasívnym infračerveným) snímačom, ktorý rozpozná pohyb do vzdialenosti 8 metrov a automaticky zapne lampu. Stupeň vodotesnosti IP65 umožňuje používať lampu v akýchkoľvek poveternostných podmienkach a nástenná konštrukcia umožňuje jednoduchú inštaláciu. Lampa po nabití zostane svietiť 8 až 10 hodín a poskytuje nočné osvetlenie
Dosah detekcie je približne 8 m a uhol detekcie je 120°, čo pokrýva väčšiu plochu.

 

 

Lampa sa ľahko inštaluje, pretože sa dá namontovať na stenu. Lampa je vybavená snímačom PIR, ktorý detekuje pohyb, a nočným snímačom CDS, ktorý detekuje jas svetla, takže sa automaticky zapína a vypína, čo pomáha predĺžiť životnosť lampy. Lampu možno prepnúť do 3 rôznych režimov osvetlenia, takže si môžete vybrať správny režim podľa svojich potrieb.

Celkovo  solárne  svetlo je  ideálnou voľbou pre energeticky účinné a bezpečné osvetlenie záhrady alebo dvora. Jednoduchá inštalácia a vysokokvalitné komponenty sú zárukou, že získate dlhotrvajúci a spoľahlivý výrobok, ktorý splní vaše potreby a očakávania.

 

Vlastnosti:

jednoduchá montáž

Dĺžka (mm) 150 mm
Šírka (mm) 100 mm
Výška (mm) 55 mm

Materiál Plast
Zabudovaná LED dióda
Výkon (W) 6 W
Napätie (V) 3,7 V
Lumen (lm) 60 lm
uhol senzoru PIR 120 stupňov

Integrovaný akumulátor  1200 mAh

typ tesnosti: IP65

Érzékelő típusa PIR

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System