Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna

-31%
Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna
  • Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna
  • Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna
  • Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna
  • Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna
  • Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna
  • Heizkissen Elektrická vyhrievacia podložka 60cmx30 cm , šedá/čierna
26,7 EUR
Akcia: 18,3 EUR
Od: 02.06.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Na čo používať vyhrievacie podložky.
Trpíte bolesťou chrbta, bolesťou kĺbov, svalovou alebo menštruačnou bolesťou? Teplo je prirodzený sedatív. Rozšíruje krvné cievy a zlepšuje krvný obeh, ktorý môže uvoľniť svaly a zmierniť bolesti a pomáha odstrániť toxíny s tela. Tepelná terapia je stimulácia senzorických receptorov na zníženie prenosu bolestivých signálov do mozgu. 

Inovatívna technológia, účinnejšia pomoc.
Nová technológia používaná v podložke Vitammy Heat zaručuje rovnomerné rozloženie tepla v podložke. Jej obdĺžnikový tvar sa ľahko prispôsobí všetkým častiam tela. Vyrobená z mäkkej, umývateľnej textílie.

Pomáha pri bolestich rôznych častí tela.
Určená aj pre chrbát a krk, uvoľňuje unavené svaly, zahrieva, dáva pocit príjemného tepla. Pomáha zmierniť príznaky: osteoartritídy, reumatizmu, neuralgie, ochorení, zápalu priedušiek, svalových kontraktúr, ischiasu, reumatoidná artritídy, rehabilitácie po traume alebo poranení, bolesti kĺbov a svalov, kŕče, artritídy, bolesti chrbtice.

 

 

Vyhrievacia podložka má 6 voliteľných úrovní vyhrievania, takže sa rýchlo zahreje na požadovanú teplotu pre maximálnu úľavu od stresu a bolesti.

 

Funkcia automatického vypnutia, LED displej a 230 cm dlhý kábel zakaždým zabezpečia pohodlie a bezpečnosťpri vašom odpočinku. Vďaka 4 nastaveniam časovača môžete jednoducho regulovať dĺžku vyhrievania.

 

Super mäkká tkanina z mikrovlákna, ktorú možno prať v práčke, a mäkké polyesterové tkaniny zaručujú pohodlie a trvanlivosť. Vyhrievacia podložka je vhodná na mokrú a suchú tepelnú terapiu a okamžité vyhrievanie zaručujú drôty navrhnuté s hustejšími dvojitými vyhrievacími drôtmi NTC (2,0 cm rozstup medených cievok v porovnaní s 2,5 cm u ostatných).Pred vložením do pračky  jednoducho odpojte kábel a prosím pozorne si pozrite inštrukcie ktoré sú uvedené na produkte ! Výrobok nechajte úplne vyschnúť.Až potom ju používajte

 

 

 

Celkovo je táto vyhrievacia podložka ideálnou voľbou na zmiernenie bolesti chrbta, ramien a kŕčov, pričom je pohodlná a ľahko sa používa. Prestaňte trpieť bolesťou, vyberte si túto super mäkkú elektrickú vyhrievaciu podložku a užívajte si teplo a úľavu od bolesti!

 

2.0cm copper coil spacinglong cord Soft Material

 

 

Nepoužívajte počas spánku.
Nepoužívajte vyhrievacie podložky pre deti, zvieratá.
Nikdy nenechávajte spotrebič bez dozoru, najmä ak sú v blízkosti deti.
Táto podložka by sa nemala používať na postihnutých, spiacich alebo bezvedomých osobách alebo osobách so slabým krvným obehom, pokiaľ nie sú pod starostlivým dohľadom.
Túto vyhrievaciu podložku by nemali používať osoby, ktoré nie sú citlivé na teplo, alebo zraniteľné osoby, ktoré nereagujú na prehriatie (napr. osoby s cukrovkou, osoby s chorobným stavom kože alebo osoby s jazvami na pokožke v mieste priloženia podložky, alebo osoby, ktoré požili lieky proti bolesti alebo alkohol). Nepoužívajte na necitlivú pokožku.

 

Prečo ovládač bliká a prečo nefunguje vyhrievacia podložka?
1. Ak vyhrievacia podložka nie je pevne pripojená k elektrickej sieti, regulátor bude naďalej blikať.

2. Ak sa vyhrievacia podložka na určitý čas automaticky vypne a ovládač bliká , aktivuje sa funkcia ochrany proti prehriatiu a vyhrievacia podložka sa zastaví, ale nevypne sa. Ak sa má ohrev obnoviť, nie je potrebné odpojiť napájací zdroj, ale na zapnutie je potrebné znova stlačiť tlačidlo POWER.

 

Ovládač môže sa líšiť od obrázkov. 

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System