Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Odkvapkávač na riad

-50%
Odkvapkávač na riad
  • Odkvapkávač na riad
  • Odkvapkávač na riad
  • Odkvapkávač na riad
27,9 EUR
Akcia: 13,9 EUR
Od: 29.11.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Umývanie riadu je každodennou záležitosťou v domácnosti. Každý z nás pozná hory špinavého riadu. Praktický odkvapkávač na riad môže znamenať obrovskú pomôc, kuchynské náradie uschne rýchlejšie, voda sa nerozteká po kuchynskej linke. Ľahko a rýchlo uschnú príbory, tanier alebo poháre, ktoré sú na ňom umiestnené, vodu zhromažďuje v zásobníku.

Skladá sa z štyroch častí: horná časť je ideálna pre väčšie taniere, dolná časť poskytne miesto pre hrnce, alebo sklenené poháre, bočné zásobníky sú vhodné pre šálky a príbory.

Dvojposchodový odkvapkávač s rozmermi 49 cm dlhý a 37 cm široký  disponuje aj držiakom na príbory a poháre, držiakom na poháre, plochou pre poháre a taniere s okvapkávajúcou podložkou. Odkvapkávač riadu je vyrobený z pochromovanej uhlíkovej ocele. Odkvapkávač na riad, chráni Váš drez pred nepríjemnými fľakmi a škrabancami. Okrem toho chráni aj Váš riad. 2. poschodia zaručujú veľa miesta, aby ste váš riad mohli prehľadne uložiť. Odkvapkávač dvojposchodový je vybavený s držiakom na príbory, poháre a odkvapkávajúcou podložkou. Na montáž nie je potrebné žiadne náradie.

 

rozmery: 49*25*37 cm

 Materiál: kov, plast

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System