Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


L16 PREMIUM Smart hodinky - strieborné

-30%
L16 PREMIUM Smart hodinky - strieborné
 • L16 PREMIUM Smart hodinky - strieborné
 • L16 PREMIUM Smart hodinky - strieborné
112,9 EUR
Akcia: 79 EUR
Od: 02.11.2022   Do vypredania zásob!
farby:
čas doručenia:
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

L16 PREMIUM okosóra gyönyörű, letisztult külsővel , letölthető óralapokkal. 

L16 PREMIUM Smart Hodinky ako chameleón

Menia sa s vami i s vaším outfitom. Je jedno, na akú príležitosť sa pripravujete, hodinky na vašom zápästí meniť nemusíte. Naplno sa prispôsobia vášmu štýlu – či už potrebujete klasický vzhľad analógových hodiniek alebo moderný športový dizajn. Stačí, ak si vyberiete zo širokej ponuky motívov ciferníka, doplníte ho vhodným vymeniteľným remienkom(22mm) a môžete bez obáv vyraziť za novými dobrodružstvami. 

 

Dotykový displej IPS je príjemne veľký, má veľkosť 1,3 ″ a má väčšie rozlíšenie ako je obvyklé 360 x 360 pixlov a variabilný jas.

motívový ciferník na stiahnutie, vďaka ktorým dokážeme naše hodinky skutočne tvarovať podľa vlastného vkusu. Zoznam stránok na stiahnutie bude výrobca neustále rozširovaný.

Športový pomocník

Pre športovcov sú k dispozícii viac režimov, ktorými sú chôdza.beh. Budete mať k dispozícii hodnoty aktuálneho tepu, prejdenej vzdialenosti, spálených kalórií atď

Zdravotný asistent

Monitoring zdravia -monitorovanie srdcovej frekvencie.Hodinky vás upozornia aj na nedostatočnú aktivitu počas celého dňa.Majú aj monitoring spánku.

Praktické upozornenia

Na základe spárovania hodiniek s mobilným telefónom vám hodinky zobrazia prijaté správy, prichádzajúce hovory a notifikácie zo sociálnych sietí.  Notifikácie tak budete mať priamo na ruke.

Ostatné

Môžete využiť funkciu budíka alebo vzdialené ovládanie fotoaparátu a hudby.Počasie dátum  atď...

Podporuje niekoľko rôznych športov vrátane: behu, chôdze, cyklistiky atď.

 

             Zaznamenáva viac údajov pri športe:

 • Vzdialenosť
 • rýchlosť
 • pulz atď

Dodáva sa tiež s mobilnou aplikáciou (Android, iOS), ktorú môžete použiť na jej nastavenie a efektívnejšie používanie. Niektoré funkcie sa dajú používať bez akýchkoľvek ďalších nástrojov, ako sú krokomer alebo meranie srdcového rytmu, športové režimy. Zhromaždené údaje môžu byť neskôr synchronizované s mobilným telefónom alebo tabletom.

 

kapacita batérie: 290mAh

rozmery: 46*46*12 mm - remienok: 236 mm

Bt. vzdialenosť: asi. 10 m 

Materiál obrazovky, dizajn: TFT ,kerek

 

obsah balenia : 

 • 1 x smart hodinky
 • 1 x  speciálny nabíjaci kábel
 • 1 x návod
Upozornenie: Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné. Náramky poskytujú len približný pohľad na sledované hodnoty. Uvádzaná výdrž batérie je orientačná hodnota, ktorá závisí aj od intenzity používania a výkonu batérie.Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.
Obrázky majú len informatívny charakter
 • farby
  brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System