Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


LIZARD CAM - Endoskopická kamera s desplejom

-47%
LIZARD CAM - Endoskopická kamera s desplejom
 • LIZARD CAM - Endoskopická kamera s desplejom
 • LIZARD CAM - Endoskopická kamera s desplejom
 • LIZARD CAM - Endoskopická kamera s desplejom
41,9 EUR
Akcia: 22,3 EUR
Od: 02.11.2022   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

LIZARD CAM FLEXIBILNÁ MIKROKAMERA s  LED svetlami s plastový ohybným káblom s dĺžkou 120 cm - Na  ťažko dostupné miesta!

Endoskopická kamera sa vďaka svojim miniatúrnym rozmerom  dokáže zmestiť všade, kam potrebujete vďaka plastovým ohybným káblom.Endoskop je vybavený miniatúrnou  kamerou, ktorá zachytáva zábery v rozlíšení a zároveň je doplnená s  LED diód pre lepšiu a ostrejšiu viditeľnosť v tmavom prostredí. Kamera je umiestnená na konci husieho krku, ktorý je flexibilný, vodotesný čo umožňuje preskúmať kanalizačné potrubia, škáry a iné zúžené priestory.

 

 

Potrebujete preskúmať ťažko dostupný priestor prípadne motor či podvozok Vášho vozidla? S týmto endoskopom to bude jednoduché, bez nutnej demontáže alebo návštevy servisu.

 • Potrebujete preskúmať ťažko dostupný priestor prípadne motor či podvozok Vášho vozidla? S týmto endoskopom to bude jednoduché, bez nutnej demontáže alebo návštevy servisu.

 • flexibilný 120 cm dlhý plastový kamerový kábel

 • Priamy prenos obrazu na 2,4-palcový farebný LCD displej 

 • S farebným displejom

 • 6 úsporných a ultra jasných LED diód

 • Vodotesný kábel a fotoaparát

 • Pomocou magnetickej hlavy ľahko zdvihnete kľúč, skrutky, klince


Skvelé pre domácich majstrov, amatérskych potápačov, napr. na vydlabávanie zvieracích dutín ako krtkovité priechody, hniezda.

Flexibilná kamera Lizard Cam sa obsluhuje mimoriadne ľahko: stačí ju zapnúť.A obraz sa okamžite zobrazí na farebnom displeji a potom  sa kamera dá nasmerovať na miesto, ktoré chcete preskúmať.

 

Extra dlhý flexibilný kábel endoskopu

Extra dlhý a flexibilný kábel sa dá ľahko vložiť na ťažko dostupné miesta a výkonná LED žiarovka osvetlí aj tie najtmavšie medzery. Jedným z doplnkov Lizard Cam je tento háčik, pomocou ktorého môžete napríklad vytiahnuť šperky, ktoré spadli do odtoku, takže nemusíte volať mechanika.

 

Vodotesná kamera a kábel

Fotoaparát a kábel kamery Lizard Cam sú vodotesné, takže sa dá použiť aj do odtokov na odstránenie usadenín, ale môže vyriešiť aj problém upchatia toalety. Pripojte malé zrkadlo na doplnenie, aby ste našli úkryt škodcov, alebo túto extra magnetickú hlavu, aby ste ľahko zhromaždili zrolované skrutky

Už žiadne ťažko dostupné miesta

Dlhý kábel kamery Lizard Cam sa ľahko ohýba v akomkoľvek priestore, takže môžete ľahko skontrolovať poškodenie, skontrolovať komín alebo zistiť, kde hniezdi škodlivý hmyz.

vlastnosti:

- dlžka:  20 cm

- priemer: 8 cm

- hlbka: 5 cm

- veľkosť displeja: 5.7 x 5 cm

- priemer kamery: 7 mm

-Dĺžka kábla s kamerou:: 110 - 120 cm

- Materiál: ABS + nehrdzavejúca oceľ

- Uhol záberu: 70°

- Batéria: 4 db 1.5V AA l'tiová batéria (balenie neobsahuje)

- hmotnosť: 240 gramm

- Vodeodolnosť: IP 67 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System