Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Meterk HVLP Elektrická striekacia pištoľ 800ML

-22%
Meterk HVLP Elektrická striekacia pištoľ  800ML
37,8 EUR
Akcia: 29,6 EUR
Od: 06.06.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Ak chcete doma alebo v práci maľovať v profesionálnej kvalite, naša  striekacia pištoľ je ideálnou voľbou. Pištoľ ponúka tri rôzne vzory striekania a tri veľkosti trysiek (Φ1,3/1,8/2,6 mm), takže si môžete ľahko prispôsobiť nastavenia pištole tak, aby vyhovovali vašej práci.

Striekaciu pištoľ využijete na lakovanie karosérie áut, stien a múrov, lakovanie dreva či rôznych kovových predmetov. Vďaka elektrickému napájaniu ju využijete všade tam kde chcete malovať. Stačí zapojiť do zásuvky a lakovať. 

Pištoľ sa ľahko čistí a všetky jej časti sa dajú ľahko rozobrať. Viskozitná odmerka uľahčuje meranie viskozity farby a čistenie trysiek je veľmi jednoduché. Nízkotlaková veľkoobjemová technológia zaručuje vynikajúcu účinnosť roztierania farby a žiadne znečistenie a nádržka s objemom 800 ml umožňuje jednoduché plnenie a kontrolu hladkosti farby.

Ak potrebujete ľahko použiteľnú, všestrannú a ľahko umývateľnú striekaciu pištoľ, už nemusíte hľadať ďalej! Naša striekacia pištoľ je ideálnou voľbou na akúkoľvek maliarsku prácu.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Napájanie: 220-240V ~50Hz

Maximálny výkon 400W

Spotreba farby:800 ml/min

Maximálna viskozita farby:60 Din/sec

Dĺžka napájacieho kábla 2 m

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System