Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


chytrý hľadač kľúčov

-50%
chytrý hľadač kľúčov
  • chytrý hľadač kľúčov
  • chytrý hľadač kľúčov
  • chytrý hľadač kľúčov
9,8 EUR
Akcia: 4,9 EUR
Od: 18.08.2022   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Už vás nebaví neustále haladať svoje kľúče?

S týmto inteligentým vyhľadávačom  kľúčov to už nebude problém.

Toto zariadenie je viac ako jednoduchý vyhľadávač kľúčov !!!šikovný hľadač kľúčov čiže kľúčenka proti strate čohokoľvek k čomu ho pripnete.

Toto zariadenie je možné spárovať s Bluetooth takmer na akomkoľvek mobilnom telefóne s Androidom alebo iOS v priebehu niekoľkých sekúnd. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si do telefónu úplne bezplatnú aplikáciu a okamžite rozpozná vašu prívesok na kľúče.

 

Funkcie: 

1.Jediným stlačením tlačidla na telefóne môžete nastaviť prívesok na kľúč, aby zaznel, ktorý nepretržite pípne, až kým nestlačíte tlačidlo stop.

2. zaznamenáva pozíciou.

ak sme zaparkovali na neznámych miestach, všetko, čo musíme urobiť, je stlačiť tlačidlo nášho kľúčového kľúča na vyhľadávanie kľúčov a okamžite zaznamenať bod v telefóne, ktorý sa okrem uvedenia presnej adresy zobrazuje aj na mape Google. Týmto spôsobom už nemusíte hľadať svoje auto.

 

 

 

3.Aplikáciu môžeme samozrejme chrániť aj pomocou hesla, takže až po zadaní 4 vopred zadaných čísiel sa dá zaznie kľúčenka alebo sa dajú zobraziť predtým zaznamenané pozície. Túto funkciu môžete zapnúť alebo vypnúť kedykoľvek po prihlásení.

 

4.VAROVANIE pri strate

Vďaka šikovné aplikáciu, môžete ručne zaznamenať polohu hľadača pomocou GPS, nechať ho svoju polohu zaznamenať automaticky v prípade straty signálu alebo spustiť na diaľku výrazný zvukový signál.

Ak ste do 20 metrov od ovládača pripojeného k mobilnému telefónu, telefón automaticky zaznie a vibruje, čo znamená, že pravdepodobne opustíte kľúč. Túto funkciu je samozrejme možné vypnúť.

 

Technické vlastnosti:

rozmery: 5 cm X 3 cm.

Bluetooth:  4.0.

Batérie CR2032

Pracovná vzdialenosť - cca 25m (záleží podľa prostredia)

obsah balenia:

1ks Chytrý hľadač kľúčov

 

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System