Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Openuye IPL epilátor

-40%
Openuye IPL epilátor
  • Openuye IPL epilátor
  • Openuye IPL epilátor
56,6 EUR
Akcia: 33,9 EUR
Od: 04.02.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Prečo používať IPL laserový epilátor na trvalé laserové odstránenie chĺpkov?

 

Keď si chĺpky holíte, tak stále vyrastajú v rovnakom počte, vytrhávanie bolí. Potom je ešte laserová epilácia, ktorá je však drahá, treba sa na ňu objednávať, a nie vždy máte čas. Našťastie je tu ešte jedna možnosť – dlhotrvajúca epilácia prístrojom s technológiou IPL v pohodlí vášho domova!

Prečo je laserové odstránenie chĺpkov trvalé?

 

IPL laserový epilátor svojim svetelným zábleskom zničí alebo poškodí vlasové folikuly, čím sa znižuje množstvo a hrúbka chĺpku. Pri pravidelnom používaní sa IPL laserovým epilátorom tak môžete zbaviť všetkých chĺpkov s dlhodobým účinkom.

 

 

Ako funguje IPL laserový epilátor na trvalé laserové odstránenie chĺpkov?

 

Tento IPL laserový epilátor je účinný na laserové odstránenie chĺpkov a jednoducho sa používa. Má viac nastaviteľných úrovní. Prístroj funguje na technológii IPL (Intense pulsed light) čo znamená intenzívne pulzné svetlo. Je to jemné , bezbolestné svetlo a zároveň veľmi účinné.

 

Dva režimy IPL laserového epilátora môžu uspokojiť vaše požiadavky na rôzne časti odstraňovania chĺpkov. Manuálny režim – režim záblesku sa používa hlavne na laserové odstraňovanie chĺpkov na malých plochách, ako sú línie bikín, podpazušie, prsty, pery. Automatický režim – režim kĺzania možno použiť na laserové laserové odstraňovanie chĺpkov veľkých plôch, ako sú ruky, nohy, brucho, hruď a chrbát.

 

 

 

S týmto zariadením na epiláciu IPL , rast chĺpkov sa spomalí a po 4 týždňoch sa ich počet zníži o viac ako 82 %. Vlasy sa výrazne stenčia po 6 týždňoch liečby. Po 8 týždňoch už nepotrebujete pravidelné ošetrenie.

 

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System