Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Parksun Ochranná plachta na auto veľkosť S do 400cm

-33%
Parksun Ochranná plachta na auto veľkosť S do 400cm
  • Parksun Ochranná plachta na auto veľkosť S do 400cm
  • Parksun Ochranná plachta na auto veľkosť S do 400cm
  • Parksun Ochranná plachta na auto veľkosť S do 400cm
29,9 EUR
Akcia: 19,9 EUR
Od: 29.11.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Plachta na auto Parksun je najlepšou voľbou na ochranu vášho auta. Strieborná farba dodá vášmu autu moderný a štýlový vzhľad, zatiaľ čo viaceré dostupné veľkosti vám umožnia prispôsobiť sa vášmu typu auta. Nepremokavý materiál zaručuje ochranu vášho vozidla pred nepriaznivým počasím, zatiaľ čo tepelná odolnosť vám umožní bez obáv ju používať v letných horúčavách. Plachta na auto sa ľahko prepravuje, takže si ju môžete vziať so sebou kamkoľvek, aby ste svoje auto ochránili. Plachta na auto zaručuje bezpečné používanie, takže si môžete byť istí, že sa vaše auto počas používania nepoškodí. Plachta na auto poskytuje dokonalú ochranu vášho auta, takže je dokonalým riešením od nákupu až po používanie.

 

- Vodotesnosť

- Odolnosť voči teplu

- Bezpečné používanie

- Jednoduchá preprava

 

 

 

 

Bez krytej garáže je vaše vozidlo vystavené rozmarom počasia. S touto plachtou si môžete byť istí, že vaše auto bude v poriadku bez ohľadu na počasie!

 

 

 

Vyrobené z materiálu PEVA, ktorý je úplne odolný voči vode, snehu, vetru, teplu a UV žiareniu. Svoje auto môžete nechať vonku a zostane neporušené aj v tých najväčších lejakoch.

 

Dá sa bezpečne pripevniť, takže ani najsilnejší vietor nemôže poškodiť ochranu vášho vozidla. K dispozícii je v rôznych veľkostiach, takže pre každé auto sa nájde ideálna veľkosť.

Ako je v lete nepríjemné, keď musíte nastúpiť do horúceho auta a čakať niekoľko minút s otvorenými dverami, kým vôbec nastúpite. S touto plachtou na toto trápenie zabudnete.

 

Po použití sa dá ľahko zložiť do malej veľkosti a pohodlne uložiť do kufra auta.

 

Materiál: PEVA
Funkcia: ochrana proti UV žiareniu, ochrana proti dažďu a snehu
Veľkosť: 430-480 cm
Hmotnosť: 1200 g

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System