Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


RenFox Hracia hudobná podložka -piano so zvieratkami

-53%
RenFox Hracia hudobná podložka -piano so zvieratkami
 • RenFox Hracia hudobná podložka -piano so zvieratkami
 • RenFox Hracia hudobná podložka -piano so zvieratkami
 • RenFox Hracia hudobná podložka -piano so zvieratkami
28,7 EUR
Akcia: 13,5 EUR
Od: 29.09.2023   Do vypredania zásob!

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

 • Táto ružová podložka  na klavír má rozmery 109 x 51 cm a obojstranný dizajn klávesnice, takže naň môžu stúpiť a hrať dve deti súčasne. Má celkom 16 klávesov citlivých na dotyk, ktoré ponúkajú nekonečné hodiny zábavy! Podložka so zvieratami určite poteší deti, ktoré majú radi pohyb, hudbu a skvelú zábavu. Prostredníctvom hry si dieťa rozvíja hudobné zručnosti, koordináciu tela.
 • živé zvieracie melódie a zvuky očaria aj tých najmenších! Táto hudobná tanečná podložka obsahuje 7 roztomilých  vzorov (žaba, kohút, kôň, krava, ovečka, pes, kačka) a 8 zábavných piesní. Pomáha deťom spoznávať rôzne zvieratá a stimuluje ich sluch.
 • 6 funkčných tlačidiel, viac zábavy
  Ide o mimoriadne všestrannú hudobnú hračku, pretože deti môžu nahrávať a prehrávať svoje obľúbené skladby len ťuknutím na 6 zabudovaných funkčných tlačidiel. Má jednoduché ovládanie hlasitosti a funguje na 3 batérie AA pre dlhodobé používanie.
 • Vhodné pre deti a priestorovo úsporné
  Podložka je vyrobená z netkanej textílie najvyššej kvality, takže je bezpečná a mäkká pre lezúce bábätká, skákajúce a tancujúce ratolesti. Hracia podložka sa navyše dá zložiť pre lepšiu prenosnosť a pohodlné skladovanie. Jednoduché čistenie vlhkou handričkou.

 

s

Dotykové klávesy Na podložke sa nachádza 16 klavírnych klávesov a 6 funkčných klávesov (RECORD, DOWN, MIDI, CHANGE atď.). Dotykové klávesy umožňujú jednoduché ovládanie.

c

Okrem gombíkov na ovládanie tónov na tlačidlách sa na detskej hudobnej podložke nachádza aj otočná hudobná skrinka. Hlasitosť sa dá nastaviť podľa potreby na ochranu sluchu.

c

Blikajúce svetlá Hracia podkložka bliká spolu s hudbou, čím vytvára zaujímavú atmosféru pre deti pri tvorbe hudby.

x

Táto detská  podložka je vyrobená z netkaných materiálov, ktoré poskytujú veľmi mäkký, pohodlný a protišmykový pocit. Nemá žiadne ostré hrany a je úplne vhodná pre deti a neškodná.

x

 

s

Pri hraní dochádza k rozvoju myslenia, ale hlavne sa prehlbuje hudobný sluch a jemná motorika vašich detí. S hracou podložkou klavír, čaká na vaše dieťa veľa hudobnej zábavy. Pritom je skladná a ľahko prenosná. Na túto zábavu prilákate každého kdekoľvek

WebShop System