Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


SOKANY Duálna teplovzdušná fritéza 10L prehľadným dotykovým panelom

-26%
SOKANY Duálna teplovzdušná fritéza  10L  prehľadným dotykovým  panelom
186,2 EUR
Akcia: 136,9 EUR
Od: 28.11.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Radi si čas od času doprajete vyprážané pokrmy, ale aj tak by ste chceli, aby ste ich mohli pripraviť zdravšou formou? S fritézou môžete vyprážať aj grilovať, a to s minimálnym množstvom tuku alebo úplne bez neho. Veľkorysý objem  vám umožní pripraviť dostatok jedla pre celú vašu rodinu aj návštevu pri oslavách. Vďaka synchrónnemu režimu môžete dokonca pripravovať dva rôzne pokrmy zároveň.  Každý kôš má priezorové okienko  vďaka čomu budete mať úplný prehľad bez nutnosti vyťahovať koše von.Pokročilá technológia sa navyše postará, že budú hotové v rovnakom čase. Teplovzdušnáfritéza je vybavená  automatickými programami na jednoduchú a rýchlu prípravu.

  • Objem košov: 5 l + 5 l
  • Menovitý výkon: 1200W + 1200W
  • Kapacita: 5L + 5L
  • Materiál: nerezová oceľ

-Objem: rúra má celkový objem 10 litrov, rozdelený do dvoch košov po 5 litrov. Funkcia dvojitého varenia je ideálna v prípade, že potrebujete naraz pripraviť rôzne druhy potravín, ktoré potrebujú rôzne nastavenia doby vyprážania alebo teploty. Pohodlne tak usmažíte hranolčeky na jednej strane fritézy a mäso na druhej. Vďaka oddeleným varným zónam možno nezávisle regulovať teploty v jednotlivých častiach fritézy. To vedie k minimalizácii miešania chutí a zápachov medzi rôznymi potravinami. Automatické programy sú navrhnuté tak, aby boli dosiahnuté optimálne výsledky bez potreby ručného nastavovania teploty a času.

-Jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba:Spotrebič vás zaujme nielen veľkou kapacitou na fritovanie, ale aj intuitívnym a mimoriadne jednoduchým ovládaním. Pomocou digitálneho ovládacieho panelu   si môžete vybrať jeden z automatických programov, prípadne regulovať teplotu a čas prípravy podľa vlastných predstáv. 

-Menovitý výkon: Oba koše pracujú s výkonom 1200 W, čo zaručuje rýchle a rovnomerné varenie.

-Princíp teplovzdušného fritovania spočíva v tom, že horúci vzduch vo vnútri cirkuluje vysokou rýchlosťou, čo umožňuje dosiahnuť perfektne chrumkavé pokrmy s minimálnym množstvom oleja, prípadne úplne bez oleja – hranolky, krokety, kuracie stehná a vaše ďalšie obľúbené pokrmy pripravené v teplovzdušnej fritéze budú oveľa zdravšie.

 

 

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System