Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Bluetooth headset Sol890BT - biele

-50%
Bluetooth headset Sol890BT - biele
 • Bluetooth headset Sol890BT - biele
 • Bluetooth headset Sol890BT - biele
31,9 EUR
Akcia: 15,9 EUR
Od: 21.01.2022   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

!!!Vezmite prosím na vedomie,že v dôsledku viskitnutej situácie s koronavírusom sa očakávajú meškania !!!!!  

Hygienické masky a rúška máme skladom


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Sol 890BT, skladacie slúchadlá EXTRA BASS, obojsmerné stereofónne stereofónne hudobné nastavenie hlasitosti, slúchadlá

 • Sol 890BT
 • Bezdrôtové stereofónne slúchadlá 
 • Bezdrôtové pripojenie 4.2
 • Dosah prenosu: <15m
 • Batéria: Nabíjateľná polymérová lítium-iónová batéria 
 • Doba nabíjania: <2,5 hodiny
 • Prevádzková doba: 4 hodiny
 • Pohotovostný čas: 100 hodín
 • Čistá hmotnosť: 300g

NFC jedným dotykom pre okamžité pripojenie
Technológia NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® eliminujú potrebu káblového pripojenia a zložitej inštalačnej sekvencie. Ak chcete mať rýchle a bezproblémové pripojenie, jednoducho klepnite na slúchadlá na zariadenie s podporou NFC a potom začnite streamovať svoju hudobnú zbierku. Nemáte NFC? Žiaden problém. Pripojte sa cez Bluetooth® a ste pripravení.


EXTRA BASS ™ 2 pre hlboký a perkusívny zvuk
Tieto slúchadlá, ktoré sú súčasťou produktovej rady Sony EXTRA BASS, sú ideálne na počúvanie EDM a iných hlbokých hudobných žánrov. Vyznačujú sa technológiou Bass Booster, ktorá akusticky izoluje vynikajúcu zvukovú izoláciu, hlboký basový zvuk a tesnú basovú odozvu.


Otočný dizajn pre ľahké zabalenie
Dizajn otočných náušníkov slúchadiel uľahčuje skladovanie, keď ich nepoužívate, a zlepšuje prenosnosť na cestách. Ušné poháre sa otáčajú naplocho, takže ich môžete zabaliť do kufra alebo tašky bez obáv, že zaberú príliš veľa cenného miesta.


Zabudovaný mikrofón pre hovory bez použitia rúk
Zabudované tlačidlo a mikrofón na čelenke vám umožňujú prijímať hovory bez použitia rúk z vybraných smartfónov pri počúvaní hudby. Medzi skladbami a hovormi môžete jednoducho prepínať bez toho, aby ste museli zložiť slúchadlá.


Polstrované náušníky za účelom úplného pohodlia.
Tieto slúchadlá majú samonastaviteľnú hlavovú pásku a mäkké polstrované náušníky, ktoré zakrývajú celé ucho. Doprajte si dlhodobé pohodlie, ktoré potrebujete pri počúvaní svojich obľúbených albumov.


Dlhá výdrž batérie pre nepretržité počúvanie
Približne 3 hodiny nabíjania si vychutnáte približne 6 hodín prehrávania. Po mixovaní teda stále môžete počúvať, sledovať, mixovať.

Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System