Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


T2pro Inteligentné hodinky, zlaté

-25%
T2pro Inteligentné hodinky, zlaté
  • T2pro Inteligentné hodinky, zlaté
  • T2pro Inteligentné hodinky, zlaté
  • T2pro Inteligentné hodinky, zlaté
  • T2pro Inteligentné hodinky, zlaté
  • T2pro Inteligentné hodinky, zlaté
35,8 EUR
Akcia: 26,7 EUR
Od: 03.10.2023   Do vypredania zásob!
farby:
čas doručenia:

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

S inteligentnými hodinkami  T2 Pro   máte neustále po ruke spoľahlivého pomocníka, ktorý vám môže skvele poslúžiť v mnohých rôznych situáciách. Tento vyspelý prístroj ponúka celý rad zdravotných vychytávok, medzi ktorými nechýba meranie srdcového tepu, monitoring saturácie krvi kyslíkom či sledovanie monitoring spánku 

 

Inteligentné hodinky majú kvalitný silikagélový náramok, ktorý zaručuje pohodlné nosenie počas dlhých hodín. Je tiež mimoriadne ľahký, váži len 35 gramov a nezaťažuje vaše zápä

 

Inteligentné hodinky T2pro ponúkajú celý rad užitočných funkcií. Hodinky sa ľahko pripájajú k operačným systémom iOS, podporujú ovládanie fotoaparátu pripojenému telefónu , krokomer, monitorovanie srdcového tepu, notifikácie zo sociálných sietí, hovory cez Bluetooth a inteligentné pripomenutia. Táto všestrannosť vám umožní zostať v kontakte s dôležitými informáciami a mať prehľad o najnovších udalostiach.

 

 

 

Inteligentné hodinky T2pro sú mierne vodotesné, vďaka čomu ich môžete nosiť aj v daždivom počasí alebo počas športových aktivít. Obrazovka IPS poskytuje jasný a ostrý displej na jednoduché čítanie informácií a puzdro zo zliatiny titánu ponúka bezpečnú ochranu hodiniek.

 

Hodinky sa ľahko používajú, stačí ich aktivovať jedným dotykom. Proces nabíjania je rýchly a jednoduchý, pretože využíva magnetický režim nabíjania.

 

 

Inteligentné hodinky T2pro sú ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú sledovať svoj aktívny životný štýl a mať prehľad o najdôležitejších informáciách. Kúpte si ich teraz a objavte výhody a funkcie, ktoré tieto inteligentné hodinky ponúkajú!

 

Priemer: 28 mm

 

Inteligentné hodinky T2pro sa dodávajú s farebnou škatuľkou, ktorá obsahuje hodinky, remienok, nabíjací kábel

 

Prosím berte na vedomie že smart náramok neslúži ako zdravotné zariadenie.Jeho namerané hodnoty sú len informačné.ohľadom vášho zdravotného stavu vyhľadajte svojho lekára

 

Vyhradzujeme si právo na to že farebné odtiene výrobkov sa môžu niekedy líšiť  od obrázka na webovej stránky

  • farby
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System