Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Track Detský Chránič tela - M oranžová

-35%
Track Detský Chránič tela - M oranžová
 • Track Detský Chránič tela - M oranžová
 • Track Detský Chránič tela - M oranžová
 • Track Detský Chránič tela - M oranžová
 • Track Detský Chránič tela - M oranžová
 • Track Detský Chránič tela - M oranžová
 • Track Detský Chránič tela - M oranžová
58,2 EUR
Akcia: 37,7 EUR
Od: 08.12.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Zoznámte sa s účinným ochranným systémom našej detskej vesty na motorku, ktorý zabezpečuje bezpečnosť  juniorských jazdcov. Chrániče vesty sú umiestnené na pružnej a priedušnej strečovej nylonovej sieťovine, takže deti ju môžu pohodlne nosiť a zároveň je zabezpečená náležitá ochrana.

Zadná časť vesty je vybavená chráničom chrbta/chrbtice na dodatočnú ochranu chrbtice a pás je nastaviteľný pomocou popruhu na suchý zips, aby sa prispôsobil rôznym veľkostiam pása. Túto všestrannú vestu možno použiť na širokú škálu športov vrátane detskej terénnej cyklistiky, jazdy na motocykli, lyžovania, snowboardingu atď. Vesta poskytuje ochranu v oblasti hrudníka a chrbta, vďaka čomu sú outdoorové športy bezpečnejšie a rodičia majú istotu.

Zaistite vaše malé ratolesti a vyberte si túto detskú vestu-chránič tela  pre dodatočnú ochranu! 

 

 

 

 

Táto ochranná vesta pre deti má vlastnosti, ktoré sú ideálne na ochranu potrebnú počas outdoorových športov. Predná a zadná časť je pokrytá silným PVC poťahom, ktorý poskytuje spoľahlivú ochranu dôležitých častí tela dieťaťa. Predná časť vesty chráni oblasť brucha a hrudníka, zatiaľ čo zadná časť chráni chrbát a chrbticu pred možnými zraneniami.

Chránič tela  sa dá použiť na širokú škálu outdoorových aktivít, ako je cyklistika, skateboarding, jazda na kolieskových korčuliach a podobné športy. Vestu môžu deti nosiť pri akejkoľvek činnosti, pri ktorej hrozí riziko zranenia.

Materiál vesty je kombinovaný s vysoko odolnou PVC fóliou, elastickou sieťovinou Lycra a syntetickým lepidlom z peny EVA s vysokou hustotou. Toto zloženie materiálu je odolné a nerozbitné, vďaka čomu sa dá bezpečne používať dlhý čas.

 

 

Nastaviteľný pás je veľmi dôležitým prvkom tejto ochrannej vesty, ktorý umožňuje správne prispôsobenie telu dieťaťa. Pasová časť vesty je nastaviteľná, čo zabezpečuje, že vesta je prispôsobená presne na správnu veľkosť, čo znamená bezpečnejšie a pohodlnejšie nosenie pre deti.

Nastaviteľný pás je vynikajúcou vlastnosťou tejto vesty, pretože ponúka riešenie pre rôzne veľkosti detskej postavy. To znamená, že vestu možno prispôsobiť rôznym veľkostiam detí, čo je veľmi dôležité pre bezpečnosť a pohodlie. Nosenie vesty správnej veľkosti zaručuje, že najdôležitejšie časti tela dieťaťa, ako je hrudník a chrbát, sú primerane chránené, zatiaľ čo elastický materiál zabezpečuje optimálnu voľnosť pohybu.

 

 

 • Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System