Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Turboshell Chránič tela XXL-čierna

-32%
Turboshell Chránič tela XXL-čierna
  • Turboshell Chránič tela XXL-čierna
  • Turboshell Chránič tela XXL-čierna
65,8 EUR
Akcia: 44,7 EUR
Od: 04.06.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Turboshell je štýlový a účinný ochranný výstroj pre motocyklistov. Tento výrobok pokrýva väčšiu hornú plochu tela a poskytuje ochranu bežne citlivých miest, ako sú hrudník, chrbát, ruky a boky.

Chránič je vyrobený z vysokokvalitných materiálov odolných voči nárazom, ktoré zaručujú bezpečné a pohodlné nosenie. Vďaka nastaviteľným popruhom možno postroj ľahko nastaviť tak, aby ideálne sedel všetkým používateľom.

Tento čierny  Chránič tela Turboshell je mimoriadne odolný a ľahko sa čistí. Má tiež viacero vetracích otvorov, ktoré zabezpečujú správne prúdenie vzduchu na reguláciu teploty a pohodlné nosenie.

Ak hľadáte spoľahlivé a účinné bezpečnostné vybavenie, ktorý poskytuje nielen ochranu, ale aj pohodlné nosenie, potom by Chránič tela  mohol byť pre vás ideálnou voľbou.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System