Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Victure WE300 Zosilňovač WiFi signálu

-37%
Victure WE300 Zosilňovač WiFi signálu
  • Victure WE300 Zosilňovač WiFi signálu
  • Victure WE300 Zosilňovač WiFi signálu
23,5 EUR
Akcia: 14,9 EUR
Od: 26.11.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Vysoká rýchlosť a stabilný signál:

Náš sieťový extender wifi má dvojitú externú anténu, ktorá vám zabezpečí nepretržitú prácu a zábavu online. Vďaka stabilnému a spoľahlivému signálu wifi a rýchlosti prenosu dát až 300 Mb/s môžete rozšíriť dosah siete wifi. Pri práci už nikdy nebudete musieť trpieť oneskorením a vyrovnávacou pamäťou a môžete si bez problémov vychutnávať streamovanie HD, hranie hier, surfovanie, vysielanie a telefonovanie.

 

 

Produkt je vybavený ethernetovým portom, ktorý používateľom ponúka ďalšiu flexibilitu a možnosti pripojenia. Sieťový expandér WiFi možno prostredníctvom tohto portu používať aj ako bezdrôtový adaptér, čo umožňuje pripojenie káblových zariadení, ako sú herné konzoly, tlačiarne, bezdrôtové bezpečnostné kamery a inteligentné televízory.

Univerzálna kompatibilita:

Produkt zohľadňuje meniaci sa charakter a potreby technológie. Preto je tento sieťový extender univerzálne kompatibilný a možno ho použiť ako bezdrôtový premostenie, ktoré vám umožní pripojiť zariadenia so systémom Android. Vďaka tejto funkcii môžu všetci používatelia naplno využívať svoje zariadenia a sieťové pripojenia.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System