Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


X-Treme Pro Lyžiarske/snowboardové okuliare s ochrannou maskou -farebná

-56%
X-Treme  Pro Lyžiarske/snowboardové okuliare s ochrannou maskou -farebná
  • X-Treme  Pro Lyžiarske/snowboardové okuliare s ochrannou maskou -farebná
  • X-Treme  Pro Lyžiarske/snowboardové okuliare s ochrannou maskou -farebná
31 EUR
Akcia: 13,5 EUR
Od: 26.11.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Robustný dizajn, skvelý vzhľad: celoplošný dizajn a robustný tvar si vyžadujú pozornosť na svahu.

Materiál ktorý je šetrný k pokožke: materiál lyžiarskych okuliarov je špeciálne prispôsobený štruktúre ľudskej pokožky, aby sa zabezpečilo maximálne pohodlie pre používateľa.

 

Nastaviteľný bavlnený popruh: lyžiarske okuliare sú vybavené veľmi širokým, protišmykovým elastickým popruhom, ktorý sa prispôsobí všetkým tvarom a veľkostiam tváre.

HD šošovky: vysoko odolné HD šošovky odolné voči opotrebovaniu zaisťujú jasný obraz. Vlastnosti proti odleskom a UV žiareniu ďalej zvyšujú pohodlie a bezpečnosť na svahu.

Mimoriadne odolný rám: rám lyžiarskych okuliarov je vyrobený z materiálu TPU, ktorý je mimoriadne pružný a odolný aj voči najsilnejším nárazom.

 

 

Hubka s vysokou hustotou: huba na vonkajšom okraji rámu účinne znižuje tlak na tvár a zvyšuje pohodlie pri nosení.

Vysoko flexibilný remienok: dĺžka remienka je nastaviteľná tak, aby sa prispôsobila akejkoľvek veľkosti hlavy, čo zaručuje pohodlné nosenie.

Ventilačné otvory: špeciálne ventilačné otvory zabezpečujú správne odvetranie, takže sa používateľ nebude cítiť utláčaný alebo udusený.

 

 

 

Hygienická ochranná hubka vo vnútri masky: filtračná hubka v maske je mimoriadne čistá a hygienická a chráni ústa pred nepríjemnými pocitmi spôsobenými maskou.

Bočné vetracie otvory: Bočné vetracie otvory umožňujú plynulú cirkuláciu vzduchu a zabezpečujú čerstvý vzduch počas nosenia.

Tieto lyžiarske okuliare sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov s využitím najnovších technologických inovácií, ktoré poskytujú najlepšiu možnú ochranu a pohodlie na svahu, a to všetko v štýlovom a modernom dizajne.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System