Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Automatický naťahovač hodiniek 2 ks

-38%
Automatický naťahovač hodiniek 2 ks
  • Automatický naťahovač hodiniek 2 ks
  • Automatický naťahovač hodiniek 2 ks
  • Automatický naťahovač hodiniek 2 ks
76,8 EUR
Akcia: 47,9 EUR
Od: 28.09.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Naťahovač hodiniek (známy aj ako naťahovač hodiniek alebo držiak automatických hodiniek) je zariadenie určené na pohyb a prevádzku automatických hodiniek, keď sa nenosia. Automatické hodinky sú poháňané vnútorným mechanizmom, ktorý sa sám naťahuje pohybom, keď sa hodinky nosia. Ak sa hodinky dlhší čas nenosia, môžu sa zastaviť a pred ich ďalším používaním sa musí vynulovať čas a dátum.Navyše naťahovač v prevedení imitácie dreveného dekoru vo  s moderným predným panelom a led osvetlením  je skvelým doplnkom interiéru pracovne, kancelárie i obývacej izby.

 

Štýlový retro dizajn

Čistý, moderný vzhľad tohto stojana na hodiny pôsobí retro dojmom a zároveň moderne. Harmonický dizajn zaručuje, že držiak dokonale zapadne do akéhokoľvek prostredia, či už ide o vašu domácnosť alebo hotelovú izbu. Už sa nemusíte obávať stratených šperkov; tento štýlový držiak na hodinky zabezpečí, že svoje obľúbené kúsky budete mať vždy po ruke, a to aj na cestách.

Prémiová kvalita materiálov

Stojan na hodiny je vyrobený z kvalitného palisandrového dreva, ktoré zaručuje odolnosť a eleganciu. Vnútro je potiahnuté mäkkým zamatom, ktorý dopĺňajú jemné vankúšiky hodiniek z umelej kože, ktoré poskytujú maximálnu ochranu pred poškriabaním. Doplnky z nehrdzavejúcej ocele zaručujú nielen dlhú životnosť, ale vďaka svojmu univerzálnemu vzhľadu sa dokonale hodia k pánskym aj dámskym hodinkám.

 

Tento model naťahovača je univerzálny pre všetky typy mechanických hodiniek s automatickým náťahom. Naťahovač vám v izbe či kancelárii nezaberie veľa miesta. Predná časť je uzatvárateľná pomocou presklených dvierok . Design naťahovače navyše podtrhuje nielen príjemné  osvetlenie naťahovacích mechanizmov. Pokiaľ by vám osvetlenie vadilo, tak je možné ho po otvorení dvierok vypnúť vypínačom, ktorý sa nachádza medzi naťahovacími portami. Vedľa tohto vypínača je navyše umiestnený kovový otočný gombík pre voľbu režimu naťahovania.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System