Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Stojan na telefón s automatickým sledovaním pohybu

-50%
Stojan na telefón s automatickým sledovaním pohybu
  • Stojan na telefón s automatickým sledovaním pohybu
  • Stojan na telefón s automatickým sledovaním pohybu
23,8 EUR
Akcia: 11,9 EUR
Od: 25.01.2023   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nie je na sklade

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Stojan na mobil  smart sledovanie tváre (360°) – je ideálny stojan na telefon, vhodný pre každého kreatívca v dnešnej dobe. Zábava, informácie, kultúra – to všetko sa presúva do online priestoru a tvorba týchto obsahov už nie je viazaná na vybraných jednotlivcov. Multimediálne obsahy môže tvoriť naozaj každý a  držiak vám túto činnosť výrazne uľahčí. Stojan na iphone či android je vhodný na Vlogovanie, hovory, Instagram či YouTube tvorbu. Robíte si radi selfie? Žiaden problém - vďaka sledovaniu vašej tváre zariadenie poslúži aj ako šikovný SELFIE stojan.

Úchyt na telefón je možné manuálne nastaviť nahor a nadol v rozmedzí 315°, takto máte možnosť ľahko nájsť najlepší pozorovací uhol. Ak potrebujete telefón umiestniť vertikálne, alebo horizontálne, stačí otočiť úchyt telefónu ručne. Jeho použitie je veľmi jednoduché.

Stolovy stojan na mobil dokáže sledovať užívateľa na základe sledovania jeho tváre a to pomocou otočnej hlavice (360 atupňov). Stojany na mobil s touto funkciou sa dokonale hodia na vlogovanie, FaceTime, TikTok či pre tvorbu na mnohých iných online platformách. Vďaka nemu môžete bez námahy vytvárať fotografie, či videá na vašom smartfóne. Držiak na mobil  prepojíte jednoducho pomocou bluetooth a dostupnej aplikácie

 

 

 

Vlastnosti :

Na prevádzku sú potrebné tri batérie AA (nie sú súčasťou balenia)

Automatické sledovanie vašich pohybov.

sledovanie objektov
Jednoduché používanie
Kompozícia portrétu
360° nekonečné horizontálne otáčanie

 

 

 

 

Prevádzka:
Stiahnite si aplikáciu pre svoje zariadenie. Nainštalujte aplikáciu a po jej zapnutí pripojte zariadenie k telefónu pomocou funkcie Bluetooth. Je dôležité pridať zariadenie do telefónu v aplikácii, nie samostatne v nastaveniach. Po úspešnom vykonaní všetkých postupov môžete vybrať fotografiu alebo video.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System