Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


chytrý hľadač kľúčov
chytrý hľadač kľúčov

Už vás nebaví neustále haladať svoje kľúče?

S týmto inteligentým vyhľadávačom  kľúčov to už nebude problém.

Toto zariadenie je viac ako jednoduchý vyhľadávač kľúčov !!!šikovný hľadač kľúčov čiže kľúčenka proti strate čohokoľvek k čomu ho pripnete.

Toto zariadenie je možné spárovať s Bluetooth takmer na akomkoľvek mobilnom telefóne s Androidom alebo iOS v priebehu niekoľkých sekúnd. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si do telefónu úplne bezplatnú aplikáciu a okamžite rozpozná vašu prívesok na kľúče.

 

Funkcie: 

1.Jediným stlačením tlačidla na telefóne môžete nastaviť prívesok na kľúč, aby zaznel, ktorý nepretržite pípne, až kým nestlačíte tlačidlo stop.

2. zaznamenáva pozíciou.

ak sme zaparkovali na neznámych miestach, všetko, čo musíme urobiť, je stlačiť tlačidlo nášho kľúčového kľúča na vyhľadávanie kľúčov a okamžite zaznamenať bod v telefóne, ktorý sa okrem uvedenia presnej adresy zobrazuje aj na mape Google. Týmto spôsobom už nemusíte hľadať svoje auto.

 

 

 

3.Aplikáciu môžeme samozrejme chrániť aj pomocou hesla, takže až po zadaní 4 vopred zadaných čísiel sa dá zaznie kľúčenka alebo sa dajú zobraziť predtým zaznamenané pozície. Túto funkciu môžete zapnúť alebo vypnúť kedykoľvek po prihlásení.

 

4.VAROVANIE pri strate

Vďaka šikovné aplikáciu, môžete ručne zaznamenať polohu hľadača pomocou GPS, nechať ho svoju polohu zaznamenať automaticky v prípade straty signálu alebo spustiť na diaľku výrazný zvukový signál.

Ak ste do 20 metrov od ovládača pripojeného k mobilnému telefónu, telefón automaticky zaznie a vibruje, čo znamená, že pravdepodobne opustíte kľúč. Túto funkciu je samozrejme možné vypnúť.

 

Technické vlastnosti:

rozmery: 5 cm X 3 cm.

Bluetooth:  4.0.

Batérie CR2032

Pracovná vzdialenosť - cca 25m (záleží podľa prostredia)

obsah balenia:

1ks Chytrý hľadač kľúčov

 

 


Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System