Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


L13 LUX chytré hodinky čierné
L13 LUX chytré hodinky čierné

Krása, precízne spracovanie a funkčnosť sa spája v týchto inteligentných hodinkách, ktoré vás ohromia dizajnom a užitočnými funkciami 

 

Telo L13 LUX hodiniek je kovový ktoré môžu byť v rôzných farbách napr  v čiernej alebo striebornej farbe .Zatiaľ čo remienok je vymeniteľná(22mm ,u nás nie su k dispozícii)

.

Ozdoba vášho zápästia

Športový pomocník

Pre športovcov sú k dispozícii viac režimov, ktorými sú chôdza.beh. Budete mať k dispozícii hodnoty aktuálneho tepu, prejdenej vzdialenosti, spálených kalórií atď

Zdravotný asistent

Monitoring zdravia -monitorovanie srdcovej frekvencie.Hodinky vás upozornia aj na nedostatočnú aktivitu počas celého dňa.Majú aj monitoring spánku.

Praktické upozornenia

Na základe spárovania hodiniek s mobilným telefónom vám hodinky zobrazia prijaté správy, prichádzajúce hovory a notifikácie zo sociálnych sietí.  Notifikácie tak budete mať priamo na ruke.

Ostatné

Môžete využiť funkciu budíka alebo vzdialené ovládanie fotoaparátu a hudby.Počasie,dátum,stopper  atď...

Nielenže zobrazuje prichádzajúci hovor, ale celý hovor je možné uskutočniť pomocou hodín cez Bluetooth, takže má tiež vstavaný mikrofón a reproduktor. Samozrejme môžete telefonovať aj zo samotných hodín.

Je zrejmé ak dokážete telefonovať z hodíniek tak vie aj prehrávať hudbu.

Podporuje niekoľko rôznych športov vrátane: behu, chôdze, cyklistiky atď.

Zaznamenáva viac údajov pri športe:

  • Vzdialenosť
  • rýchlosť
  • pulz atď.

Pomocou GPS na telefóne vie merať presnú vzdialenosť.

Dotykový displej IPS je príjemne veľký pri veľkosti 1,3 ″. S rozlíšením 240 x 240 pixlov.

Dodáva sa tiež s mobilnou aplikáciou (FUNDO), ktorú môžete použiť na jej nastavenie a efektívnejšie používanie. Niektoré funkcie sa dajú používať bez akýchkoľvek ďalších nástrojov-aplikácii, ako sú krokomer alebo meranie srdcového rytmu, športové režimy. Zhromaždené údaje môžu byť neskôr synchronizované s mobilným telefónom alebo tabletom.

Kapacita batérie: 300mAh

Nabíjanie: magnetické

čas nabíjania: ~ 2 h

RAM : 32 MB

ROM: 32 MB

hmotnosť: 50 g

remienok: silikon

obsah balenia : 

  • 1x L13 chytré hodinky
  • 1 x špeciálny nabíjací kábe
  • 1x návod na použitie
Upozornenie: Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné. Náramky poskytujú len približný pohľad na sledované hodnoty. Uvádzaná výdrž batérie je orientačná hodnota, ktorá závisí aj od intenzity používania a výkonu batérie.Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter

Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System