Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Chytré hodinky DT78
Chytré hodinky DT78

Hodinky DT78 Smart ponúkajú minimalistický dizajn, nechýba im krásne kovové orámovanie  je skutočne vidieť, že tieto hodinky sú precízne vyrobené. Rovnako ako u množstva hodiniek ponúkajú monitoring spánku, monitorovanie športových aktivít, nechýba množstvo WatchFaces. Kompatibilné sú s Androidom, alebo s iOS. 

Športové a štýlové unisex inteligentné hodinky.  s kovovým rámom je spárované so silikónovými a koženými remienkami. Pri pohodlnom nosení je jehovšestrannosť spojená s minimalistickým a dokonale čistým vzhľadom.

Má zaoblený vzhľad, vďaka čomu získame veľkú, takmer celú obrazovku .Na dotyk reaguje na celej ploche obrazovky, takže môžete ľahko a dynamicky prechádzať medzi položkami v menu.

Dotykový displej je príjemne veľký 1,3 ″ s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Okrúhly displej, takže do okrúhleho puzdra hodiniek nie je vložený iba obdĺžnikový displej. Displej je jasný zo všetkých uhlov a je vyditeľný aj počas dňa.

Jas displeja je možné ľubovoľne nastavovať a k dispozícii sú celkom 4 úrovne jasu. Možno tiež nastaviť čas vypnutia displeja: 3/5/10/15 s.

Displej je možné zapnúť zdvihnutím a otočením zápästia.

Ciferník si môžete nastaviť ľubovoľne,môžete si vybrať z niekoľkých možností :

Fitness, športové a zdravotné vlastnosti Meranie srdcového tepu, krokomer, prejdená vzdialenosť, spálené kalórie, šport (beh, chôdza, bicykel atď.)

Ďalšie užitočné zdravotné funkcie Meranie krvného tlaku a hladiny kyslíka v krvi, pripomenutie pohybu, sledovanie kvality spánku

Upozornenia a zobrazenie  na prichádzajúci hovor, upozornenia aplikácie a SMS, upozornenie na prichádzajúcu správu, odmietnutie hovoru

ostatné

Budík, čas, zobrazenie dátumu, diaľkové ovládanie fotoaparátu, stopky, časovač, ovládanie prehrávania hudby

Počet prejdených krokov: vďaka zabudovanému senzoru G zariadenie ráta kroky urobené cez deň .

Ubehnutá vzdialenosť: inteligentný náramok na základe dĺžky kroku uvedenej v aplikácii a počtu vykonaných krokov zobrazuje prejdenú vzdialenosť v daný deň.

Funkcia multišportu: zo 6 profilov v náramku je možné sledovať efektivitu tréningu na základe kontinuálne meraného srdcového rytmu s prihliadnutím na jeho špeciálnu formu pohybu. Podporované formy pohybu: chôdza, beh, basketbal, cyklistika, futbal, turistika.

WearFit 2.0: Rovnako ako väčšina inteligentných zariadení, aj toto zariadenie ponúka maximálne možnosti vďaka stiahnuteľnej aplikácii pre váš smartphone. Zadané biometrické údaje spresňujú výsledky meraní, ktoré je tiež možné spätne zobraziť v denných, týždenných alebo mesačných rozpisoch. V aplikácii môžete nastaviť časy budenia a napríklad spustiť funkciu vyhľadávania zariadenia. Aplikácia je viacjazyčný

.

Batéria má kapacitu 230mAh a hodinky vydržia až viac dní.

Upozorňujeme, že do produktu nemožno vložiť SIM kartu.

Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System