Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Slúchadlá J28 TWS-červené
Slúchadlá J28 TWS-červené

Bezdrôtové slúchadlá J28 TWS využívajú najnovšiu technológiu Bluetooth 5.0 s technológiou TWS, ktorá poskytuje rýchlejšie párovanie, stabilné pripojenie a prenos signálu.14 mm reproduktor dokáže poskytnúť skutočne prirodzený, autentický zvuk a silný basový výkon.Výkonný Bluetooth 5.0 je vhodný pre tablety, notebooky, smartphony alebo zariadenia so systémom iOS a Android.

Automatické párovanie: Po zapnutí funkcie Bluetooth v zariadení-telefóne vyberte z puzdra  dve slúchadlá, ktoré sa automaticky zapnú a spárujú s vaším zariadením.

Inteligentný dizajn-dotykové ovládanie, tlačidlo prehrávania jedným tlačidlom / pauza / odpoveď / ovládanie hlasitosti / atď. Jednoduché a pohodlné použitie.

24-hodinový čas prehrávania: Bezdrôtové slúchadlá dokážu na jedno nabitie prehrávať hudbu viac ako 4 hodiny. Personalizované puzdro na nabíjačku tiež poskytuje 20 hodín výdrže batérie pre slúchadlá. Keď sú slúchadlá a nabíjačka úplne nabité, môžete si hudbu vychutnať 24 hodín denne.

Vodotesný nano povlak IPX5 účinne chráni športové slúchadlá pred potom alebo kvapkami vody. Slúchadlá sú vhodné na beh, turistiku, cestovanie, prechádzky atď.

Pohodlný a štýlový vzhľad: Bezdrôtové slúchadlo je ergonomické slúchadlo (65 °), veľmi pohodlné na nosenie, perfektne padne do ucha, samotné slúchadlo je ľahké (3 g), čo zaisťuje stabilitu a pohodlie uší.

Puzdro nabíjačky má jedinečný vzhľad a displej, špeciálny  tvar, ktorý zaisťuje pohodlné používanie.

 Displej nabíjacieho puzdra  zobrazuje stav  nabitia slúchadiel zvlášť

Základné funkcie: jedným kliknutím prehráte a pozastavíte, dvojitým kliknutím zvýšite a znížite hlasitosť, trojitým kliknutím kliknete na predchádzajúcu a nasledujúcu skladbu, dlhým stlačením SIRI po dobu 2 sekúnd, dlhým stlačením 5 sekúnd zapnete a vypnete

Bluetooth verzia: Bluetooth V5.0

Podpora: A2DP / AVRCP / HFP

Prenosová vzdialenosť :  ak je bez prekážok  10-15 m

Nabíjačka: type c

Nabíjacie napätie / 5V / 1A / 1 h

Kapacita batérie slúchadiel: 30mAh

Kapacita batérie nabíjačky : 300mAh

Čas prehrávania hudby (100% hlasitosť) pribl. 3-4 h

Pohotovostný čas : 120 h

Veľkosť puzdra nabíjačky : kb. 56 * 38 * 38 mm / 2,20 * 1,50 * 1,50 palcov

Veľkosť slúchadiel: kb. 33 * 17 * 16mm / 1.30 * 0.67 * 0.63in

Obsah balenia 2slúchadlá * 1 nabíjacie puzdro * 1 Nabíjací kábel

 

 


Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System