Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Holiaci strojček na tvár a telo Microtouch Solo
Holiaci strojček na tvár a telo Microtouch Solo

Tento úplne nový holiaci strojček zmení svet pánskej starostlivosti o krásu na jeden šup! Toto nie je tradičný holiaci strojček!

 

MicroTouch Solo, ultramoderný zastrihávač telového ochlpenia, ktorý strihá, tvaruje, upravuje a holí s neuveriteľnou presnosťou! S dvojitým ostrím z nemeckej nehrdzavejúcej ocele sa môžete pohybovať hore alebo dole rýchlosťou 200 mikrostrihov za sekundu. Ultra flexibilná hlava dokonale kopíruje líniu tela a prináša presný konečný výsledok.

 

Na starostlivosť o ochlpenie celého tela

MicroTouch Solo je jediný nástroj, ktorý môže postačiť na starostlivosť o vlasy celého tela bez rezov, odrenín a zarastených vlákien. Vyrovnajte si fúzy takmer jediným pohybom alebo si oholite krk profesionálne, ako holič.

 

So vstavaným LED svetlom

Tri tvarovacie hrebene Vám pomôžu dosiahnuť požadovanú dĺžku a tvar a vďaka vstavanej dióde LED nevynecháte ani bod. MicroTouch Solo je tak presný, že nepotrebujete penu, mydlo ani vodu. Rozlúčte sa so starodávnymi zastrihávačmi fúzov a zabudnite na nožnice, vyberte si MicroTouch Solo!

 

Upravte si chĺpky na tvári podľa svojho vkusu

Hrebeň stačí zacvaknúť, aby boli Vaše fúzy vždy upravené a vyholenú bradu si tak môžete vytvarovať podľa vlastného štýlu. S MicroTouch Solo si tiež môžete zastrihnúť vlasy na ľubovoľnú dĺžku. Vyberte si hlavicu a oholte si nežiaduce vlasy kdekoľvek, za chvíľu!

 

 

Obsah balenia:

  • 1 x zariadenie MicroTouch Solo
  • 1 x nabíjací kábel USB (80 cm)
  • 1 x čistiaca kefa
  • 1 x tvarovacia hlavica(1 mm) 
  • 1 x tvarovacia hlavica(3 mm) 
  • 1 x tvarovacia hlavica(5 mm) 
Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).


Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System