Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery

Produkty


Spyno Profesionálny spinningový bicykel s Displejom
 Spyno Profesionálny spinningový bicykel s Displejom

Chcete byť neustále v kondícii bez toho, aby ste museli navštevovať posilňovňu? V tom prípade budete potrebovať vybaviť svoju domácnosť tými správnymi prístrojmi. Môže ním byť napríklad práve rotopéd Spyno,vďaka ktorému bude vaše telo fit aj z pohodlia domova.

Ultra tichýSpinningový bicykel

Počas tréningu môžete vykonávať aj ďalšie pohyby  spinningový tréning je vytrvalostný tréning, je náročný a zasahuje prakticky celé telo - počas cvičenia nie je čas na nudu.Spinning je jedným z najlepších kardio tréningov súčasnosti, pomocou ktorého môžeme zlepšiť svoju vytrvalosť a zároveň formovať postavu. Výhodou spinning bycikla je, že menej zaťažuje kĺby ako iné formy kardio pohybu, napr. oproti behu.

Výcvik na ňom je bezpečný,keď ho použijete správne nehrozí žiadne riziko zranenia. Výhodou tréningu na spinningovom bicykli je to, že to dokážete bez ohľadu na ročné obdobie - je to obzvlášť užitočné zariadenie v nepriaznivom počasí, najmä na jeseň alebo v zime. 

V závislosti od vašej intenzity a času na tréning môžete spáliť až 700-800 kalórií naraz.

 

 U tohto modelu  reguláciou záťaže viete manuálne nastaviť.Pedále sú vybavené remienkami, ktoré umožňujú ich bezpečnejšie použitie.

 

 

 

  • Ovládanie odporu je  manuálne
  • nastaviteľná výška sedadla a riadidiel
  • d * š * v: 85 * 45 * 110 cm
  • nosnosť: cca 110kg
  • stabilná konštrukcia
  • Displej je súčasťou balenia!

 

 

 

Dôležité! Náš spinning bicykel odporúčame pre začiatočníkov, aby začali  s nižšou intenzitou, výhradne pre domáce použitie! Pred každým tréningom skontrolujte a utiahnite skrutky.


Vaše názory na tento produkt
Meno
E-mail
Odkaz
Hodnotiť

Hodnotenie produktov
Neexistuje žiadny názor
WebShop System