Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Solárne záhradné svetlá 4ks

-29%
 Solárne záhradné svetlá 4ks
 • Solárne záhradné svetlá 4ks
36,5 EUR
Akcia: 25,9 EUR
Od: 02.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Objavte Solar záhradné osvetlenie, jedinečné záhradné svetlo so štyrmi rôznymi režimami: teplá biela, 7 farieb, blikanie a farebné prechody. Vďaka týmto funkciám sa osvetlenie dokonale prispôsobí nálade vašej záhrady, či už ide o relaxačný večer alebo pestrofarebnú záhradnú párty. Solárna záhradná lampa je vybavená aj dvoma typmi osvetlenia: teplou bielou a 7-farebnou zmenou farieb RGB, aby bola vaša záhrada ešte farebnejšia a očarujúcejšia.

Solárne záhradné svetlo je vybavené vysokokapacitnou batériou s kapacitou 1200 mAh, takže má dlhú výdrž a môže pracovať viac ako 30 hodín bez obáv z vybitia batérie. Automaticky sa zapína za súmraku a vypína za úsvitu, takže ho nemusíte ovládať ručne. Vďaka vodotesnosti IP65 ho môžete bez problémov používať aj v daždi.

 

Solárne záhradné osvetlenie umožňuje vytvárať jedinečné farebné kombinácie pre každé miesto, takže môžete realizovať svoje vlastné individuálne preferencie. A vďaka pamäťovej funkcii môžete ľahko zachovať pôvodné nastavenia pre ďalšie zapnutie lampy po jej vypnutí.

 

 

Kryt lampy je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko nainštalovať a odstrániť, takže ak chcete krásne svetelné efekty, môžete ho jednoducho nainštalovať, alebo ak dávate prednosť teplému osvetleniu, môžete ho ľahko odstrániť.

 

Ideálna voľba pre záhrady, ploty, balkóny, chodníky, schodiská atď. Balenie obsahuje skrutky potrebné na montáž, takže lampu môžete ľahko upevniť a namontovať na držiak. Možno ho tiež pripevniť priamo pomocou obojstrannej lepiacej pásky, vďaka čomu je inštalácia rýchla a jednoduchá.

 

 

 

Vlastnosti:

 • Rozmery výrobku 12 x 6 x 6,5 cm; 760 g
 • Batérie 1 lítium-iónová batéria
 • Farba čierna
 • Materiál Akrylonitrilbutadiénstyrén
 • Vodotesnosť IP65
 • Napájanie: solárne napájanie

Obsah balenia:

 • 4 solárnych záhradných svetiel
 • montážne skrutky + hmoždinka

 

 

 

 • Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
  Gyártó
  Suroko Ind.
WebShop System