Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


11 LED solárna dobíjacia baterka

-44%
11 LED solárna dobíjacia baterka
 • 11 LED solárna dobíjacia baterka
 • 11 LED solárna dobíjacia baterka
17,8 EUR
Akcia: 9,9 EUR
Od: 11.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Ručná solárna lampa na solárne napájanie predstavuje moderné riešenie na prenosné osvetlenie doma aj vonku. Lampa je vybavená 11 žiarovkami LED, ktoré poskytujú výnimočne jasné a jasné svetlo. Ďalšou výhodou je energetická účinnosť a dlhá životnosť LED žiaroviek.

Kľúčovou vlastnosťou výrobku je solárna technológia, ktorá umožňuje využívať slnečnú energiu na dobíjanie batérie lampy. Ide o riešenie šetrné k životnému prostrediu a umožňuje nezávislosť od napájania z elektrickej siete. V prípade potreby však možno lampu nabíjať aj prostredníctvom kábla USB, čo zvyšuje flexibilitu.

 

 

Lampa obsahuje batériu s kapacitou 18650 mAh, ktorá zabezpečuje dlhšiu výdrž a dlhšiu životnosť batérie aj pri intenzívnom používaní.

Okrem toho je svietidlo vďaka svojej vodotesnej konštrukcii vysoko odolné voči vlhkosti a dažďu, takže je ideálne na kempovanie, turistiku alebo akékoľvek outdoorové aktivity.

 

 

Pozoruhodný je aj dizajn lampy. Dokonalé prispôsobenie a pohodlné uchopenie zaisťujú, že sa lampa dá pohodlne používať dlhý čas

Ak to zhrnieme, ručná solárna lampa na solárny pohon je vysoko kvalitné, ekologické a výkonné riešenie, ktoré dokáže zabezpečiť spoľahlivé osvetlenie na dlhý čas.

Vlastnosti:

solárne
nabíjanie cez USB11 led
vodotesný
batéria 18650 mAh

obsah balenia

 • 11 LED solarna  baterka
 • USB nabíjací kábel
 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System