Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


3 led solar light V97-1

-28%
3 led solar light V97-1
 • 3 led solar light V97-1
 • 3 led solar light V97-1
 • 3 led solar light V97-1
23,9 EUR
Akcia: 17,2 EUR
Od: 22.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Ideálna voľba pre osvetlenie vonkajších vášho domu a okolia. Jeho konštrukcia so stupňom krytia IP55 odoláva poveternostným vplyvom a zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku.

Lampa má menovitý výkon 8-10 W, čo poskytuje dostatok svetla na osvetlenie okolia. Vďaka napätiu 5 V pracuje s nízkou spotrebou energie, čím ponúka efektívne a ekologické riešenie.

 

Lampa je kompaktná a ľahko sa inštaluje v akomkoľvek vonkajšom prostredí.Len ju musite umiestniť na také miesto kde bude dostatočné slnečné svetlo. Vďaka svojej robustnej konštrukcii je lampa dlhodobo odolná voči opotrebovaniu a vplyvom prostredia.

Toto solárne svietidlo má snímač pohybu a súmraku, ktorý umožňuje jeho automatické zapínanie a vypínanie. Detekčná vzdialenosť je až 10 metrov, takže dokáže pokryť širokú oblasť. Táto funkcia zabezpečuje energeticky efektívnu prevádzku a pomáha šetriť elektrickú energiu.

 

Svietidlo sa skladá z troch samostatných svietidiel, z ktorých každé má 128 LED diód. Tento výkonný zdroj svetla poskytuje správne osvetlenie okolia, uľahčuje nájdenie cesty alebo zvyšuje bezpečnosť v okolí.

 

 • Obsah balenia:

  1 solárna lampa.
  1 diaľkové ovládanie
  1 sada skrutiek
  1 ks montážneho rámu

 

Tieto komponenty uľahčujú inštaláciu a používanie svietidla. Diaľkové ovládanie umožňuje jednoduché ovládanie, sada skrutiek pomáha pri upevňovaní a montážny rám poskytuje stabilnú základňu pre lampu.

Nová solárna lampa ponúka vysokokvalitné, spoľahlivé a účinné riešenie na vonkajšie osvetlenie. Či už ide o záhradu, dvor alebo terasu, táto lampa je ideálnou voľbou pre správne osvetlenie a zvýšenie bezpečnosti.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System