Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


5 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke

-17%
5 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
 • 5 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
 • 5 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
 • 5 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
30 EUR
Akcia: 24,9 EUR
Od: 16.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Je špeciálne navrhnutý pre mužov a je skvelým darčekom pre každého muža. Súprava hodiniek, peňaženky a opasku je ideálnou voľbou pre každého štýlového muža. Dizajn súpravy s jednotnou farebnou schémou zdôrazňuje príťažlivosť mužov, je určený pre každého džentlmena.
Kvalitný kožený materiál, dobrá kvalita, krásny, pohodlný a odolný.

 

 

Hodinky: modrý ciferník dodáva moderný a sofistikovaný vzhľad, ktorý sa hodí ku každému oblečeniu. Veľkosť puzdra 50 mm zaručuje nielen presnosť, ale aj odolnosť a zároveň mužný a asertívny vzhľad. Čierny kožený remienok je nielen pohodlný na nosenie, ale poskytuje aj elegantný vzhľad, ktorý dokonale ladí s dizajnom hodiniek.

Opasok: elegantný kožený opasok s hladkým povrchom a prackou z nehrdzavejúcej ocele. Klasický dizajn je dokonalým doplnkom k akémukoľvek oblečeniu, pracovnému aj bežnému.

Peňaženka: Kompaktná, ale priestranná kožená peňaženka s viacerými priehradkami na bankové karty, doklady a hotovosť. Elegantný, čistý dizajn je ideálny na každodenné používanie.

Pero: elegantné pero so sofistikovaným dizajnom vyžaruje eleganciu a eleganciu, takže je dokonalým doplnkom do profesionálneho prostredia.

Darčeková krabička: každé príslušenstvo je elegantne uložené v darčekovej krabičke prémiovej kvality, ktorá je ideálna nielen na uloženie výrobkov, ale aj ako skvelý nápad na darček.

 

 • Materiál remienka hodiniek: čierna koža
 • Materiál ciferníka: zliatina, modrý ciferník
 • Veľkosť ciferníka: 50 mm
 • Peňaženka: koža
 • Opasok: koža

 

 

Najlepšia voľba pre darčeky pre mužov

Táto súprava je vynikajúcou voľbou na výročia a všetky ostatné príležitosti. Ideálny darček pre otca, manžela, priateľa, brata, seba, syna, šéfa, podriadeného a kohokoľvek. Ideálne na narodeniny, výročia, Deň otcov, Deň vďakyvzdania, Valentína a iné špeciálne príležitosti.

Vhodné na rôzne podujatia

Vhodné do práce, na nákupy, cestovanie, dovolenku a outdoorové aktivity. Dokonale odráža váš štýl a osobnosť. Najlepší darček pre muža, ktorého máte najradšej. Nenechajte si ho ujsť!

 

Obsah balenia:

Hodiny
Opasok
Peňaženka
Kľúčenka
Pero

 • Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
  Gyártó
  Suroko Ind.
WebShop System