Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Aromaterapeutický difuzér s funkciou čistenia vzduchu, s realistickým efektom plameňa

-35%
Aromaterapeutický difuzér s funkciou čistenia vzduchu, s realistickým efektom plameňa
 • Aromaterapeutický difuzér s funkciou čistenia vzduchu, s realistickým efektom plameňa
 • Aromaterapeutický difuzér s funkciou čistenia vzduchu, s realistickým efektom plameňa
 • Aromaterapeutický difuzér s funkciou čistenia vzduchu, s realistickým efektom plameňa
 • Aromaterapeutický difuzér s funkciou čistenia vzduchu, s realistickým efektom plameňa
35,5 EUR
Akcia: 23 EUR
Od: 04.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Užite si relax s aroma difuzérom! Kombinácia nočného osvetlenia plameňa a hmly vytvára realistický efekt, rovnako ako plamene horiace v krbe, a prináša romantickú a teplú atmosféru do vašej izby. Len pridaním vody a niekoľkých kvapiek esenciálnych olejov (nie sú súčasťou balenia) si môžete vychutnať aromaterapiu až niekoľko hodín. Vyberte si medzi 2 možnosťami úrovne výkonu hmly, jemnou hmlou pre malé miestnosti a silnejšou hmlou pre veľké miestnosti. Vďaka možnosti automatického vypnutia bez vody si môžete vychutnať pokojný spánok a nechať difuzér zapnutý aj v noci bez toho, aby ste sa o to museli starať. Tiež vám nebude vadiť nepríjemný hluk v pozadí, pretože tento aromaterapeutický difuzér je mimoriadne tichý. Pomocou diaľkového ovládača si môžete zvoliť program použitia aromaterapeutického difuzéra

 • Odstraňuje nepríjemné pachy a osviežuje miestnosť
 • Režim automatickej zmeny farieb (chromoterapia)
 • Zvlhčuje a čistí vzduch
 • Vyrobené z kvalitných materiálov
 • Napájanie z akéhokoľvek zdroja USB
 • Kapacita: 300 ml
 • nápajanie je pomocou usb kábla

Extrémne tichá, s prevádzkovým hlukom 30 dB, poskytuje pokojné prostredie, ktoré upokojuje vašu náladu, zmierňuje stres a zlepšuje kvalitu spánku. A vďaka zabudovanému inteligentnému čipu sa difuzér vzduchu automaticky vypne, keď nie je voda, takže je veľmi bezpečný a spoľahlivý. Pridajte 3-5 kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja, ktorý zmierni únavu, zvlhčí vašu pokožku a vytvorí príjemnú atmosféru na relaxáciu.

 

Zvlhčovač v kombinácii so LED svetlami a hmlovkou vytvára realistický efekt plameňa. 3 farby svetla: plameň/modrá/fialová, ktoré vytvárajú teplú a príjemnú atmosféru vo vašej miestnosti.

3 v 1: zvlhčovač vzduchu, aróma difuzér a nočné svetlo sú vám k dispozícii súčasne a zvyšujú vlhkosť vzduchu, zatiaľ čo esenciálne oleje vám pomáhajú relaxovať a zlepšujú kvalitu vášho spánku.

Je veľmi tichý, takže vás nebude rušiť pri štúdiu, práci ani pri spánku.

Nádržka na vodu zvlhčovača má čiaru maximálnej hladiny vody, takže sa nemusíte obávať preplnenia.

Tento difúzor má inteligentnú funkciu vypnutia, ktorá sa môže automaticky vypnúť, keď je voda nedostatočná, vďaka čomu je používanie bezpečnejšie.

Kompaktný a prenosný dizajn, ľahko sa skladuje a prenáša.

Všestranné použitie pre kanceláriu, telocvičňu, wellness centrum, domácnosť alebo štúdio jogy. Jedinečný plameňový zvlhčovač vzduchu ideálny darček pre priateľov a rodinu.

Informácia : Ak použíjete výrobok s esenciálnymi olejmi, nemôžete uplatniť právo na odstúpenie od zmluvy,a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia. Odporúčame výrobok odskúšať iba čistou vodou 

Aby sa zabránilo usadzovaniu vodného kameňa, je ideálne používať v difúzore destilovanú vodu, napríklad v žehličke. Vodu nevylievajte cez vetrací otvor. Difuzér nečistite chemickými prostriedkami.

Odporúčame denne utierať nádobu vatovou tyčinkou alebo vatovým tampónom. Vonkajší povrch difúzora stačí utrieť suchou handričkou. Dodržiavajte odporúčané - maximálne množstvo vody. Odporúčané množstvo esenciálneho oleja je približne 10 kvapiek v závislosti od veľkosti miestnosti a intenzity vône.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System