Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Automatic Sweeping robot -Robotický vysávač ,biely

-36%
Automatic Sweeping robot -Robotický vysávač  ,biely
24,5 EUR
Akcia: 15,6 EUR
Od: 03.03.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Robotický vysávač Sweeping biely je kompaktné a ľahké zariadenie, ktoré sa používa na automatické vysávanie podláh. Má prevádzkové hlukové hodnoty približne 55 dB, čo ho radí medzi relatívne tiché vysávače. S hmotnosťou len 250 g je veľmi ľahký a prenosný.

Čas nabíjania tohto vysávača sa pohybuje v rozmedzí 100 až 200 minút, čo závisí od konkrétnych podmienok nabíjania. Po úplnom nabití batérie môže vysávač prevádzkovať po dobu 20 minút. Jeho kompaktné rozmery 180x180x54 mm umožňujú pohyb vysávača aj na miestach s obmedzeným priestorom a ťažko prístupných miestach.

Vysávač je napájaný pomocou režimu USB, čo znamená, že ho môžete pripojiť k rôznym zariadeniam s USB portom na nabíjanie, ako je napájací adaptér alebo počítač.

Celkovo je robotický vysávač Sweeping biely kompaktný, ľahký a tichý vysávač, ktorý je vhodný na údržbu čistoty podláh v menších miestnostiach.Bude pre vás veľkým pomocníkom v každodennom živote .Balenie obsahuje:

1 Robotický vysávač
1 nabíjací kábel

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System