Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


AwpLand Avocado fontána pre zvieratá 2 L

-31%
AwpLand Avocado fontána pre zvieratá 2 L
 • AwpLand Avocado fontána pre zvieratá 2 L
36,3 EUR
Akcia: 24,9 EUR
Od: 15.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Awpland Avokádová voda pre psov! Roztomilá fontána s avokádovým dizajnom zaujme vášho domáceho miláčika, poskytne mu čerstvú a čistú vodu

 

Kľúčové vlastnosti:

 • Vyrobené z vysokokvalitných materiálov ABS, ktoré sú hygienické, trvanlivé a odolné voči poškriabaniu. Inteligentný systém čerpadla zaisťuje bezpečnosť a signalizuje výpadok napájania, aby nedošlo k popáleniu na sucho.
 • Mimoriadne tichá prevádzka a motivácia k pitiu: mimoriadne tiché čerpadlo (pod 30 dB) pracuje s nízkou spotrebou energie, takže počujete len príjemný zvuk tečúcej vody. Ideálne pre plaché alebo bojazlivé domáce zvieratá, ktoré môžu pohodlne piť z fontány bez toho, aby rušili vás alebo vaše domáce zviera.
 • Veľká kapacita a pohotovostný zásobník vody: automatická fontána pre psov a mačky s objemom 2 litre má účinný priestor na pitie, ideálny pre malé až stredne veľké domáce zvieratá. Či už ste na služobnej ceste alebo jednoducho mimo domova, môžete si byť istí, že váš chlpatý priateľ bude mať vždy prístup k čerstvej vode.
 • Okienko pre kontrolu hladiny vody s efektom modrého svetla: Vylepšená verzia fontány pre psov a mačky Awpland má priehľadné okienko, ktoré uľahčuje sledovanie celkovej spotreby vody vášho domáceho maznáčika. Modré svetlo vždy svieti, čo signalizuje normálnu prevádzku, takže váš domáci miláčik môže aj v noci ľahko nájsť pitie
 • Pohodlné pripojenie pomocou USB.Jednoducho zapojte kábel do zásuvky, aby si váš domáci miláčik mohol vždy vychutnať čerstvú vodu.

 

 

Neváhajte a zaobstarajte si fontánu pre psov a mačky Awpland Honey Saver Avocado ešte dnes a zabezpečte svojmu miláčikovi správnu hydratáciu a zdravie!

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System