Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Banish Bluetooth reproduktor

-30%
Banish Bluetooth reproduktor
  • Banish Bluetooth reproduktor
29,9 EUR
Akcia: 20,8 EUR
Od: 23.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Náš Bluetooth reproduktor má multifunkčný dizajn, ktorý ponúka širokú škálu možností počúvania a zábavy. Vďaka zabudovanému slotu na kartu môžete jednoducho vkladať rôzne typy kariet, čo vám umožní jednoduchý prístup k obľúbenej hudbe a inému zvukovému obsahu. Diaľkové ovládanie vám navyše umožní pohodlne ovládať reproduktor na diaľku.

 

Pripojenie Bluetooth umožňuje bezdrôtovo pripojiť k reproduktoru smartfón, tablet alebo iné zariadenia podporujúce technológiu Bluetooth. Vďaka Bluetooth 5.0 je pripojenie stabilné a spoľahlivé a dosah je až 10 metrov.

 

Je vybavený dvoma zabudovanými reproduktormi, ktoré poskytujú čistý a silný zvuk. Tlačidlá umožňujú jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti. Reproduktor nie je vybavený displejom, takže ovládanie je intuitívne a jednoduché.

 

Vstavaná lítiová batéria má kapacitu 1200 mAh a poskytuje dlhý čas prehrávania. Vstavaná funkcia rádia umožňuje aj počúvanie rozhlasových staníc, čo vám poskytuje rôzne možnosti zábavy.

 

Vonkajšia časť reproduktora je vyrobená z plastu, ktorý zaručuje odolnosť a nízku hmotnosť, a vďaka kompaktným rozmerom (301515 cm) sa reproduktor ľahko prenáša.

 

Funkcie: slot na SD kartu, diaľkové ovládanie, rádio Typ: Bluetooth reproduktor Spôsob pripojenia: pripojenie Bluetooth Kapacita batérie: 1200 mAh Spôsob napájania: zabudovaná lítiová batéria Bluetooth: 5.0 Počet reproduktorov: 2 Účinný dosah: 10 metrov Spôsob ovládania: tlačidlo Displej: žiadny Formát prehrávania: MP3 Materiál obalu: plast Podpora aplikácií: nie Rádio: áno Veľkosť : 301515cm Hmotnosť výrobku: 1,5 (KG)

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System