Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch

-47%
Bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch
 • Bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch
 • Bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch
 • Bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch
 • Bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch
16,7 EUR
Akcia: 8,8 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Šikovná prenosná nabíjačka pre smart hodinky Apple Watch s podporou bezdrôtového nabíjania. Nabíjačku stačí pripojiť do nabíjacieho adaptéra alebo USB portu na počítači a položiť na ňu hodinky. Magnety zabezpečia, aby sa hodinky nezošmykli a ostali počas celej doby nabíjania na nabíjacej podložke.Nabíjačka má maximálny výstupný výkon 2 W, čo zabezpečuje rýchle nabíjanie. Pri nabíjaní sa zariadenie nezahrieva vďaka puzdru ABS + PC, ktoré má vynikajúci odvod tepla. Počas dlhodobého nabíjania sa teda nebude zahrievať. Má magnetický spôsob pripevnenia, takže hodinky jednoducho nasadíte a nabíjajú sa. Súčasťou nabíjačky je aj šnúrka na zavesenie, vďaka čomu sa ľahko prenáša a má kompaktný dizajn.

Vysoká účinnosť: Táto nabíjačka má vysoký výstupný výkon, takže môžete rýchlo a efektívne nabíjať svoje inteligentné hodinky bez použitia káblov.

Jednoduché používanie. Stačí pripojiť nabíjačku a zariadenie je pripravené na používanie.

Bezdrôtové pohodlie: Technológia bezdrôtového nabíjania vám umožňuje voľný pohyb, keď sú vaše inteligentné hodinky na nabíjačke.

Univerzálna kompatibilita: Táto nabíjačka je kompatibilná so všetkými inteligentnými hodinkami, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie, takže sa nemusíte obávať problémov s kompatibilitou.

Rýchle nabíjanie: magnetický nabíjací dok je vybavený káblom USB C, ktorý možno nabíjať pomocou powerbanky alebo nabíjačky mobilného telefónu.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System