Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Bezdrôtový WiFi kamerový set -4x IP kamera

-50%
Bezdrôtový WiFi kamerový set -4x IP kamera
 • Bezdrôtový WiFi kamerový set -4x IP kamera
335,8 EUR
Akcia: 167,9 EUR
Od: 19.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 • Plný prístup v reálnom čase!
 • Na vnútorné aj vonkajšie použitie!
 • S ovládaním cez internet!

 

Bezdrôtový bezpečnostný systém so 4 kamerami HD 4K ponúka vysokokvalitné riešenie na ochranu vášho domova, kancelárie alebo akéhokoľvek iného priestoru. Tento systém vám umožní jednoducho monitorovať vybrané miesta a zachovať bezpečnosť a pokoj.

 

Systém je založený na štyroch bezdrôtových kamerách s rozlíšením 4K, ktoré poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu a detaily. Rozlíšenie 4K umožňuje zachytiť ostré, jasné a detailné snímky aj tých najmenších informácií. Vďaka tomu je možné ľahko rozpoznať tváre, poznávacie značky alebo iné dôležité inform

 

Vďaka bezdrôtovej konštrukcii môžete kamery jednoducho nainštalovať na požadované miesta bez toho, aby ste sa museli starať o zložitú sieť káblov alebo drôtov. To vám poskytuje pohodlie a flexibilitu počas procesu inštalácie a umožňuje vám ľahko premiestňovať alebo premiestniť kamery podľa potreby.

 

Systém pozostáva zo spoľahlivého rekordéru, ktorý umožňuje sledovanie živého obrazu zo všetkých kamier a ukladanie nahraných záznamov.Rekodréd má intuitívne používateľské rozhranie, ktoré sa jednoducho a ľahko používa. Používatelia si môžu prezerať živé alebo oneskorené zábery z kamier vďaka možnosti vzdialeného prístupu, čo znamená, že môžu monitorovať bezpečnostnú situáciu odkiaľkoľvek a kedykoľvek pomocou smartfónu alebo tabletu.

 

Bezdrôtový bezpečnostný systém HD 4K so 4 kamerami je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú spoľahlivé bezpečnostné riešenie s vysokým rozlíšením na ochranu svojho domova alebo pracoviska. Kombinácia vysokokvalitných kamier, bezdrôtového dizajnu a pokročilých funkcií zaručuje efektívny a spoľahlivý dohľad a pokojné a bezpečné prostredie.

 

Vlastnosti produktu:

 

Rozlíšenie: 2 MP

 

Čo je súčasťou balenia produktu?

 

4x 2 MP bezpečnostné kamery, 1 NVR, 1 napájací zdroj 12V2A, 4 napájacie zdroje 12V1A, 1 optická myš, montážne pomôcky

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System