Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Bezdrôtový magnetický senzor na dvere/okná

-35%
Bezdrôtový magnetický senzor na dvere/okná
  • Bezdrôtový magnetický senzor na dvere/okná
  • Bezdrôtový magnetický senzor na dvere/okná
21,4 EUR
Akcia: 13,9 EUR
Od: 04.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Vládnite svojej domácnosti inteligentne so senzorom na dvere a okná 

 

Objavte tento bezdrôtový magnetický systém inteligentnej domácnosti, ktorý sa jedinečným spôsobom pripája k sieti wifi vo vašej domácnosti alebo izbe. Komunikuje s vaším telefónom prostredníctvom aplikácie a na aktiváciu zariadenia vás upozorní zvukovým upozornením a notifikáciou na vašom telefóne. Je použitie je mimoriadne jednoduché a veľmi účinné.

 

Žiadne káble, žiadna zložitá inštalácia. Stačí umiestniť zariadenie na požadované miesto a môžete začať. Vďaka jednoduchej inštalácii a jednoduchému používaniu je ideálnou voľbou pre tých, ktorí s technológiami inteligentnej domácnosti začínajú.

Kompatibilný so systémami Google Assistant a Amazon Alexa, pripojenie s: WiFi 2,4 GHz, podporované operačné systémy: Android a iOS, aplikácia.

Aplikácia Tuya umožňuje pridať do systému rôzne snímače vrátane snímača pohybu, snímača plynu, snímača vody, magnetického snímača okien/dverí a videokamery. Tieto snímače a zariadenia zabezpečujú kompletnú ochranu vášho domova a zvyšujú vaše pohodlie.

Pomocou aplikácie môžete monitorovať a ovládať rôzne senzory alebo dokonca naprogramovať vopred definované udalosti, ktoré sa automaticky spustia za určitých podmienok. Vďaka upozorneniam a výstrahám budete okamžite upozornení na dôležité udalosti a potenciálne hrozby, aby ste mali prehľad o zabezpečení svojho domu.

Tento bezdrôtový magneticky pripojený systém inteligentnej domácnosti je inovatívnym a praktickým riešením pre tých, ktorí chcú zvýšiť bezpečnosť a pohodlie svojho domova. Vďaka jednoduchej inštalácii a používateľsky prívetivej aplikácii je systém ľahko dostupný a príjemný pre každého.

 

WiFi 2,4 GHz

Napájanie :  2 ks AAA 1,5 V (nie je súčasťou balenia)

Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Assistant

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System