Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Bezvreckový akumulátorový tyčový vysávač Electrolux Pure F9

Bezvreckový akumulátorový tyčový vysávač Electrolux Pure F9
 • Bezvreckový akumulátorový tyčový vysávač Electrolux Pure F9
 • Bezvreckový akumulátorový tyčový vysávač Electrolux Pure F9
 • Bezvreckový akumulátorový tyčový vysávač Electrolux Pure F9
 • Bezvreckový akumulátorový tyčový vysávač Electrolux Pure F9
249,99 EUR
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Electrolux PURE F9  je vysávač, o ktorom sníva každá gazdiná. Kombinuje v sebe dôležité vlastnosti zaisťujúce rýchlejšie, jednoduchšie, a napriek tomu ešte precíznejšie upratovanie ako kedykoľvek predtým. Základom je to, že ide o akumulátorový model až so60minútovou výdržou(záleží od intenzity úrovne vysávania), ktorý vám však výkon rozhodne nebude upierať. Aj vďaka  cyklónovej technológii poskytuje silu rovnakú ako klasické vysávače.

Bezvreckový akumulátorový vysávač s umývateľným HEPA filtrom . Electrolux pure F9 s unikátnym mechanizmom umožňuje vysávať pod aj nad nábytkom vďaka posuvu motorovej jednotky na teleskopickej trubiciVďaka svetelných diód poskytuje dokonalý prehľad o upratovaní.

 

Kombinácia najlepších vlastností

Tyčový vysávač Electrolux PURE F9  s batériou s rovnakou účinnosťou a výkonom, ako tradičné podlahové vysávače. Na jedno nabitie vysaje až 80 m2, čo stačí na upratovanie celého bytu. 

 Bezkonkurenčne všestranný

Jedinečná flexibilná hlavná jednotka vám umožní vysať každý milimeter domácnosti – aj v úzkych štrbinách pod nábytkom alebo v ťažko dostupných stropných kútoch. Vďaka integrovanej teleskopickej hubici a praktickému nástavcu 3 v 1 sa vysávač prispôsobí akémukoľvek povrchu a vybaveniu v domácnosti.

 Ergonomický dizajn

Teleskopickú hubicu môžete nastaviť na komfortnú výšku podľa svojich potrieb. Vďaka posuvnej hlavnej jednotke a nízko umiestnenému ťažisku je vysávač ľahký do ruky a výborne sa s ním manipuluje. 

 Sada pre alergikov

Umývateľný filter Allergy Plus a päťstupňová cyklónová technológia zachytáva jemný prach a nečistoty v uzavretej 0,7 l nádobe na prach a čistí vzduch s viac ako 98,6 % účinnosťou*, to ocenia predovšetkým alergici. Navyše môžete nádobu na prach ľahko vyprázdniť, čím obmedzíte kontakt s prachom a nečistotami. Súčasťou príslušenstva je špeciálna turbo hubica, ktorá zabezpečí efektívne odstránenie chlpov, prachu a nečistôt z čalúnenia a nábytku.

*Priemerná filtračná účinnosť pre častice s veľkosťou 0,3 až 2,5 µm, na základe metódy merania IEC 60312-1.

Pohodlné nabíjanie

Špeciálne navrhnutá nabíjacia stanica s magnetom na uchytenie vsávača umožňuje plynulý a pohodlný prechod z nabíjania na používanie. Je možné ju umiestniť kdekoľvek, bez nutnosti montáže na stenu. Stačí chytiť vysávač a začať upratovať.

 Funkcia AUTO

Funkcia automatického ovládania výkonu vám umožňuje automaticky prispôsobiť prúdenie vzduchu a sací výkon podľa typu vysávaného povrchu. Vďaka tomu nemusíte ručne meniť nastavenia pri každej zmene typu povrchu, ktorý chcete vysávať.

Urobte si prestávku kdekoľvek

Pure F9 s voľne stojacou konštrukciou môžete v prípade potreby pohodlne zaparkovať vo vzpriamenej polohe. Ľahko ho zaparkujete v prípade potrebnej pauzy a budete mať voľné ruky. 

 

Vlastnosti

 • Ukazovateľ nabitia akumulátor:Modrá kontrolka signalizuje, že je čas vysávač nabiť.
 • Motorizovaná hubica s rotačnou kefou. (Jednoduchým stlačením tlačidla ho možno z odsávacej hlavy odňať a ľahko vyčistiť.)
 • DustSpotter™ LED-diódy:Vďaka osvetleniu v hlavnej motorizovanej hubici lepšie uvidíte drobné nečistoty a prach
 • Cyklónová filtračná technológia : Výkon vysávača Ergorapido ďalej zvyšuje výkonný ventilátor s motorom a o 50 % väčší skladaný filter s dvojitým účinkom.

 • Li-Ion batéria - dlhá životnosť a vyšší čistiaci výkon

 • Pohodlné nabíjanie:Špeciálne navrhnutá nabíjacia stanica s magnetom na uchytenie vsávača

 • Možnosť zaparkovať vo vertikálnej polohe
 • Nastavenie úrovne vysávania   – MAX (17 minút), Stredná (30 minút), Dlhá 60 minút
 • Typ povrchu:

  Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na mäkké povrchy, Na linoleum, Na drevené podlahy, Na plávajúce podlahy

Farba produktu je : čierno-strieborná -rosegold

Dodávané príslušenstvo:

 • 1x Kefka 3 v 1 – hubica na čalúnenie, kefka, štrbinová hubica
 • 1x Dobíjací stojanček
 • 1xŠpeciálna kefa na jemné povrchy
 • 1xPolohovateľný nadstavec – nastavenie kĺbu až do uhla 45°
 • Upozorňujeme, že sklápacia hlava znázornená vo videu nie je súčasťou balenia, pretože ide o novšiu verziu, v ktorej bola nahradená zabudovanou výsuvnou trubicou, aby bola flexibilná a mobilná.

 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System