Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Cosplay nafukovací kostým prasiatka

-39%
Cosplay nafukovací kostým prasiatka
  • Cosplay nafukovací kostým prasiatka
55,7 EUR
Akcia: 33,9 EUR
Od: 08.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Tento nafukovací kostým prasiatka je ideálny pre dospelých s výškou od 160 cm do 190 cm. Kostým je vyrobený zo 100 % polyesteru, ktorý je nielen odolný, ale aj mäkký a pohodlný, čo zaručuje dlhodobé pohodlné nosenie.

Jednou z najväčších výhod kostýmu je rýchle nafukovanie. Úplne sa nafúkne za 90 sekúnd vďaka pumpe s 9000 otáčkami za minútu, ktorý beží nepretržite a udržiava kostým nafúknutý. To znamená, že sa nemusíte obávať vyfukovania a môžete si nerušene užívať podujatie.

Môžete si vybrať z dvoch možností ovládania kostýmu. Môžete použiť držiak na batérie, ktorý funguje so 4 batériami AA, alebo môžete pripojiť externú batériu. Je dôležité poznamenať, že batérie a externá batéria nie sú súčasťou balenia, budete si ich musieť zakúpiť samostatne.

Celkovo je tento nafukovací kostým prasiatka nielen zábavný a efektný, ale aj praktický a pohodlný, takže je ideálnou voľbou na akúkoľvek párty alebo podujatie.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
    Gyártó
    Suroko Ind.
WebShop System