Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Detská pestúnka VB603

-28%
Detská pestúnka VB603
 • Detská pestúnka VB603
 • Detská pestúnka VB603
115 EUR
Akcia: 83,2 EUR
Od: 04.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Dobrý pomocník pre rodičov:Detská pestúnka sa dá zapnúť bez toho, aby vydávala zvuky, takže vaše dieťa sa nebude prebúdzať. Detská kamera používa signál FHSS 2,4 GHz bez rušenia, ktorý zaručuje súkromné a bezpečné pripojenie medzi kamerou a monitorom. Nie je potrebné pripojenie Wi-Fi ani aplikácia, čo vám poskytuje istotu, že svoje dieťa vidíte len vy. Detská pestúnka s kamerou s uhlopriečkou 3,2'' má rozlíšenie 320 * 240 pixelov a umožňuje vám prehľadne sledovať vaše dieťa.

 

 

Obojsmerná komunikácia:Detské opatrovateľky s kamerou umožňujú obojsmernú komunikáciu. Keď vaše dieťa plače, môžete ho utíšiť svojím hlasom pomocou funkcie obojsmernej spätnej väzby detskej pestúnky. Detská pestúnka má dosah signálu 260 metrov. Skvelá pomôcka, ktorú odporúčame všetkým zaneprázdneným mamičkám!

 

Režim VOX a infračervené nočné videnie.Táto detská pestúnka s kamerou má zabudovanú batériu s kapacitou 750 mAh a extrémne dlhý pohotovostný čas v režime VOX. V režime VOX obrazovka detskej pestúnky automaticky prejde do režimu spánku, aby sa šetrila energia. Obrazovka detskej pestúnky sa zapne, keď dieťa začne plakať. Detská pestúnka s infračerveným nočným videním, táto bezdrôtová detská pestúnka s kamerou vám umožňuje sledovať vaše dieťa vo dne aj v noci, a to aj pri slabom osvetlení.

 

Naša detská pestúnka je prenosná a ľahko sa zmestí do vrecka, takže môžete neustále dohliadať na bezpečnosť svojho dieťaťa. Detské monitory nielen monitorujú vaše dieťa, Náš monitor má rôzne funkcie, ako je monitorovanie teploty, uspávanie. Má vstavané niekoľko upokojujúcich pesničiek, ktoré sa dajú v správnom momente zapnúť na diaľku.Ak máte túto detskú pestúnku, môžete si užívať voľný čas. Detská pestúnka je tiež ideálnym darčekom pre nových rodičov.

 

 

 

 • Detská  video pestúnka ktorá má vylepšenú technológiu 2,4 GHz FHSS s dosahom 260m.
 • Farebný LCD displej s  uhlopriečkou 3,2 palca. 
 • Vstavaná batéria, ktorá vydrží 20 hodín - 750mAh
 • Automatické infračervené nočné videnie. - ktoré sa aktivuje  samostatne pri poklese svetla.
 • Monitorovanie teploty v miestnosti 
 •  viacero vstavaných uspávaniek na výber  možnosť spúšťania na diaľku 
 • Obojsmerný rozhovor s dieťatkom
 • VOX funkcia - upozorňuje len keď v miestnosti  zaznamená zvýšený hlas, zvuk - tento režím  šetrí bateriu 

 

 

 

 

 

Balenie obsahuje :

1 * Bezdrôtový monitor
1 * Bezdrôtová kamera 
1 * Adaptér monitora 
1 * Adaptér kamery 

Upozornenie: Pred použitím by sa monitorovacie zariadenie (s batériou) malo úplne nabiť a kamera (bez batérie) by sa mala pri používaní detského monitora používať len s napájacím káblom.

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System