Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Detský digitálny fotoaparát s priamou tlačou , modrý

-26%
Detský digitálny fotoaparát s priamou tlačou , modrý
60,7 EUR
Akcia: 44,9 EUR
Od: 16.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Tento detský fotoaparát má funkciu okamžitej tlače, stačí 1 sekunda po stlačení tlačidla na zachytenie farebnej scény a jej okamžitú čiernobielu tlač. Súčasťou balenia sú aj dve rolky papiera do tlačiarne, ktoré vystačia celkovo na 130 fotografií, takže deti môžu slobodne robiť zábavné fotografie a zachytiť ich zaujímavé okamihy.

Zariadenie dokáže okamžite tlačiť čiernobiele obrázky, má 2,0-palcovú veľkú obrazovku, rozlíšenie videa 1080P, blesk, časozberné nahrávanie, sériové snímanie, hry, filtre, prehrávanie MP3, funkcie nahrávania zvuku a videa; spĺňa potreby detí s rôznymi potrebami.

 

 

Materiál je bezpečný a šetrný k životnému prostrediu. Potlač je zabezpečená vysokokvalitným mäkkým lepidlom a pokročilou technológiou nulového atramentu. Je bez atramentu, bez zápachu, netoxický a nedráždi detskú pokožku. Bezpečnejšie a pohodlnejšie. Všetky materiály sú bezpečné a netoxické, takže rodičia môžu byť pokojní.

Detský fotoaparát s priamou tlačou je vybavený dobíjateľnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 1000 mAh a využíva technológiu nabíjania typu C na rýchle nabíjanie. Po úplnom nabití môžete fotografovať alebo počúvať hudbu 2-3 hodiny!

 

 

Obsah balenia:

 • Detský fotoaparát
 • 2 rolky papiera do tlačiarne
 • Nabíjací kábel typu C
 • Popruh
 • Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
  Gyártó
  Suroko Ind.
WebShop System