Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Detský stan s motívom zebry

-19%
Detský stan s motívom zebry
  • Detský stan s motívom zebry
  • Detský stan s motívom zebry
  • Detský stan s motívom zebry
31,6 EUR
Akcia: 25,5 EUR
Od: 09.06.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Splňte si sny detí: každé dieťa chce mať svoje vlastné malé impérium.Detský stan je ideálnym miestom pre malých princov a princezné. Vaše dieťa sa môže ukryť v tomto malom stane, kde si môže čítať a ponoriť sa do sveta fantázie, alebo ho využiť ako priestor pre mini klub na hranie s kamarátmi, alebo je dokonca ideálny na odpočinok a zdriemnutie.

Vysokokvalitné materiály a primeraná veľkosť: detské teepee je vyrobené z prírodného a bezpečného bavlneného materiálu, odolné, odnímateľné, možno ho prať v práčke alebo ručne. Stĺpik teepee je vyrobený zo silného borovicového dreva, neobsahuje chemické látky a škodlivé zápachy a je vybavený vetracími okienkami, takže rodičia môžu na deti v teepee neustále vidieť.

Rozmery: 120 cm x 120 cm x 140 cm.

Rýchle zloženie: Bavlnený hrací stan sa ľahko skladá, je kompaktný, ľahko sa skladuje a prepravuje, takže si túto hračku môžete vziať kamkoľvek so sebou, napríklad domov, na balkón, do záhrady, na terasu, na pláž alebo na piknik. Okrem toho sa detský hrací stan dodáva aj s podložkou, na ktorej môžu deti pohodlne sedieť alebo ležať a čítať si a hrať sa.

Jedinečný dizajn:teepee má roztomilý kreslený dizajn zebry, vďaka ktorému sa deti cítia ako v rozprávke. Žiarivé farby zvyšujú pozornosť detí a podnecujú ich k samostatnosti, pričom si zachovávajú svoju nevinnosť.

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System