Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Digitálny automatický stroj na výrobu pleťových masiek

-50%
Digitálny automatický stroj na výrobu pleťových masiek
 • Digitálny automatický stroj na výrobu pleťových masiek
 • Digitálny automatický stroj na výrobu pleťových masiek
 • Digitálny automatický stroj na výrobu pleťových masiek
 • Digitálny automatický stroj na výrobu pleťových masiek
 • Digitálny automatický stroj na výrobu pleťových masiek
167,9 EUR
Akcia: 83,9 EUR
Od: 12.06.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Doprajte svojej pleti tú najlepšiu starostlivosť. Automatický výrobca pleťových masiek vám behom pár minút pripraví masku z prírodných zložiek, ktoré si sami vyberiete, a to úplne bez námahy.

Najväčšou výhodou stroja na výrobu masiek je, že môžete prispôsobiť obsah masky potrebám vašej pleti. Pomocou priložených kolagénových kapsúl dosiahnete dokonalý výsledok v podobe výživnej a účinnej pleťovej masky.

Automatický výrobca pleťových masiek sa vyznačuje mimoriadne jednoduchou obsluhou. Stačí stlačiť jedno tlačidlo a vaša maska je hotová. Pri výrobe oceníte aj praktickú formu, ktorá dá vašej maske ten správny tvar.


Môžete si vytvoriť rôzne ovocné a zeleninové masky, napríklad uhorkovú, paradajkovú, broskyňovú, jablkovú, hroznovú, čerešňovú, melónovú, rôzne esenciálne oleje, mlieko, sezamové semienka, aloe vera atď. Výhodou prístroja je, že si masku môžete prispôsobiť vlastným potrebám pleti. Rôzne druhy zeleniny a ovocia obsahujú veľa vitamínov, ktoré budú prospešné aj pre vašu tvár. Chránia a regenerujú pokožku a zároveň ju vyživujú a dodávajú jej energiu.

PLEŤOVÁ MASKA ŠITÁ NA MIERU

Vedeli ste, že granátové jablko bojuje proti vráskam a med či aloe vera pomáhajú pri akné? Nech už máte akúkoľvek pleť a problémy s ňou, vďaka stroju na výrobu masiek si môžete dopriať presne to, čo potrebujete.

 

ZVLÁDNETE TO ÚPLNE BEZ NÁMAHY

Spoznajte fantastický digitálny stroj na výrobu masiek a už nikdy sa ho nebudete chcieť vzdať. Stačí do neho naliať 60 ml vody, 20 ml vlastnej rozmixovanej zeleniny, alebo ovocia, pridáte jednu kolagénovú tabletu a stlačíte tlačidlo. O pár minút si môžete užívať relax s vlastnou pleťovou maskou.

ĽAHKÝ, MALÝ A SKLADNÝ

Objavte neuveriteľnú skladnosť tohto automatického stroja na výrobu masiek. Medzi jeho úžasné vlastnosti totiž patria kompaktné rozmery, vďaka ktorým ho môžete jednoducho odložiť, ak ho práve nepotrebujete.

Kľúčové vlastnosti:

Automatický výrobca masiek
Vytvorte si vlastnú masku na tvár
Čas prípravy: približne 5 - 10 minút
Pred použitím si určite prečítajte návod na použitie
Farba: biela
Veľkosť zásobníka na masky: 226 x 170 x 10 mm
Rozmery: 119 x 119 x 165 mm

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System