Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Dvojitá USB nabíjačka do auta + nabíjací kábel

-36%
Dvojitá USB nabíjačka do auta + nabíjací kábel
 • Dvojitá USB nabíjačka do auta + nabíjací kábel
 • Dvojitá USB nabíjačka do auta + nabíjací kábel
21,2 EUR
Akcia: 13,5 EUR
Od: 25.04.2024   Do vypredania zásob!
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Objavte dokonalého spoločníka na cesty pre všetky svoje zariadenia: multifunkčnú nabíjačku do auta s USB-C, micro USB a nabíjačkou pre iPhone, ktorá splní všetky vaše potreby.

Nenápadný dizajn: táto kompaktná nabíjačka do auta sa diskrétne zmestí do cigaretového zapaľovača v aute, čím sa zachová elegancia a priestor interiéru vozidla a umožní rýchle a bezpečné nabíjanie bez rušivých vplyvov.

Vysoká úroveň ochrany: vďaka inteligentnému čipu s automatickou reguláciou napájania chráni táto nabíjačka typu C zariadenia pred prebíjaním, prehriatím a skratom, čím zabezpečuje bezpečnosť vašich zariadení a vozidla.

Jednoduché vybratie jediným kliknutím: vďaka špeciálnemu dizajnu sťahovacieho krúžku možno našu nabíjačku typu C vybrať bez akýchkoľvek problémov jedným jednoduchým pohybom. Pohodlné a jednoduché používanie.

Univerzálna kompatibilita: táto nabíjačka je ideálna pre všetky typy vozidiel, podporuje zariadenia rôznych značiek a modelov vrátane smartfónov, tabletov a notebookov.Zvládne napätie od 12 do 24 V a zaručuje stabilné nabíjanie.

Efektívne nabíjanie na cestách: s našou nabíjačkou do auta typu C, ktorá dokáže nabíjať dve zariadenia naraz veľmi rýchlo s výkonom 120 W, môžete optimalizovať svoj čas a zvýšiť svoju efektivitu bez obáv z vybitia batérie.

Táto nabíjačka typu C má výkon 120 W, neviditeľný miniatúrny dizajn a zabudovaný inteligentný čip na optimálne nabíjanie s jednoduchým pripájaním a odpájaním. Užívajte si univerzálnu prispôsobiteľnosť pre všetky vaše potreby nabíjania na cestách.

Špecifikácia:

 • Vstupné napätie: DC12-24V
 • Výkon: 120W
 • Výstupné napätie: 5-12V
 • Veľkosť výrobku: približne 3,6 x 2,0 x 2,0 cm/1,4" x 0,8" x 0,8"
 • Materiál: zliatina zinku USB: 5-12V/5A Typ C: 5V/3,1A

 

Upozorňujeme, že farba nabíjacieho kábla sa môže líšiť od farby na obrázkoch, čo však nemá vplyv na jeho výkon.

WebShop System