Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Dvojitý stojan pre monitory, do 14-27“

-35%
Dvojitý stojan pre monitory, do 14-27“
  • Dvojitý stojan pre monitory, do 14-27“
  • Dvojitý stojan pre monitory, do 14-27“
65,9 EUR
Akcia: 43 EUR
Od: 18.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Tento stojan je nielen praktickým, ale aj spoľahlivým dlhodobým riešením pre tých, ktorí chcú optimalizovať využitie dostupného priestoru a zlepšiť ergonomické podmienky v kancelárii alebo doma. Jednoduchá montáž a všestranná nastaviteľnosť zaručujú, že každý používateľ si nájde najpohodlnejšiu a najefektívnejšiu pracovnú polohu.

 

 

Optimalizujte svoje pracovisko: stojan pre dva monitory vám pomôže vytvoriť nákladovo efektívne pracovisko s dvoma monitormi Stojan zvyšuje produktivitu umiestnením dvoch monitorov do ergonomickej výšky očí vo zvýšenej polohe. Môžete tak vykonávať viacero úloh komfortne naraz . Stojan monitora umožňuje otvárať a spravovať aplikácie alebo dokumenty na jednej obrazovke, zatiaľ čo na druhej môžete pokračovať v práci, takže strávite menej času prepínaním medzi programami.

Ergonomický dizajn ponúka ideálne nastavenie výšky, čo prispieva k zdravému držaniu tela a znižuje fyzickú záťaž počas dlhých pracovných hodín. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia ergonómiu a zdravie v kancelárskom prostredí.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
    Gyártó
    Suroko Ind.
WebShop System